Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék titokban enni?

Hogyan tudnék titokban enni?

Figyelt kérdés

Az apámmal élek együtt, és fogyókúrára fogott. Én nem érzem magam kövérnek.

Szeretnék titokban enni.

Otthon semmi notrmális kaja nincsen, és nincs alkalmam bemenni mcdolnaldsba, mivel mindenhova elkisér, és még pénzt sem kaptam.


Milyen megoldás van?


A válaszokat előre is köszönöm.


2010. márc. 18. 18:13
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Hát, még nem vagy elhízva. Nem lehet, hogy apukád kövér és téged akar megkímélni ettől? Vagy éppen egysportember és azért? Nem szerencsés, ha nem kapod meg a fejlődésedhez szükséges tápanyagokat, de nem írtad meg, hogy milyen kajákat kapsz mondjuk egy nap. És anyukáddal mi van?
2010. márc. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
50%

Jézusom:O

Még dagi sem vagy...

Nem értem az apukádat.Menj nagyihoz vagy valahova ahol kapsz,vagy ülj le és kerseetek eggyütt egy ésszerű fogyókúrát:)

2010. márc. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
50%
de még ha kicsit duci is, nem 12 évesen kellene fogyókúráztatni. majd 15-16 évesen elkezdhet foglalkozni ilyenekkel.
2010. márc. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Az iskolában nyílván nem kísérget. Sulibüfé?
2010. márc. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

Az anyukám nem él velünk mnert elköltözött külföldrem és évente ha egyszer hiv...


Amúgy a kaja norbis-diétás, és ezen kivül egyéb diétások.

2010. márc. 18. 19:53
 16/22 anonim ***** válasza:
75%
Örülj neki! Engem tömnek mint a vadlibát mert hogy az egészség az első...... nem lehetek csini mert akkor beteg leszek.... szó szerint tömnek! na melyik a jobb?
2010. márc. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Most akkor éhes vagy? Ő is azt eszi? Mit mond, ha te enni akarsz valami mást? Bocsánat a kérdésért, de egyéb bogarai nincsenek apádnak?
2010. márc. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
30%

bocsánat, de 12 évesen ilyen magassághoz szerintem sok az 56 kiló.

én 26 éves vagyok, 50 kiló, 165 cm hez.

egyébként, aki egészségesen táplálkozik, az nem kövér, mert azok az ételek nem hizlalnak.

Norbi diétát hanyagolnám, mert a margarin, meg a mű édesítő, a rengeteg adalékanyag fokozottan egészségkárosító.

2010. márc. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
51%

előző vagyok

a legjobb megoldás, hogy nem éhezel, de kevesebbet eszel. egy idő után már összébb szűkül a gyomrod, és nem is fogsz tudni annyit enni. ha bármi gond van ülj le apukáddal és beszéljétek meg! biztosan nem akar rosszat neked.

2010. márc. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

Nem mondtam, hoigy soványnak érzem magam, volt már eddig is a hasamon hurka, és nem kicsi.

De ezen kivül nem érdekel hogy duci vagyok, szertenék enni.

Amúgy köszi a válaszokat.

2010. márc. 18. 21:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!