Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék titokban enni?

Hogyan tudnék titokban enni?

Figyelt kérdés

Az apámmal élek együtt, és fogyókúrára fogott. Én nem érzem magam kövérnek.

Szeretnék titokban enni.

Otthon semmi notrmális kaja nincsen, és nincs alkalmam bemenni mcdolnaldsba, mivel mindenhova elkisér, és még pénzt sem kaptam.


Milyen megoldás van?


A válaszokat előre is köszönöm.


2010. márc. 18. 18:13
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
67%

Jézus, ez szörnyű, ha a szülő nem ad enni a gyerekének, mert kövérnek itéli.Lehetne kalóriaszegényebb kaját, na de semmit....

Nagymama nem tud segíteni? Vagy keresztszülő, testvér...Nem a mcdonalds a megoldás, attól biztosan nem leszel egészséges.

Hány éves vagy, milyen magas és hány kg??? Kíváncsian várom a válaszod.

2010. márc. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy? Centi, kiló, fiú-lány? Csak ketten éltek?

Mi az a nem normális kaja, ami otthon van?

2010. márc. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez a helyzet valahogy nem életszerű... nem hiszem, hogy az egész napot együtt töltöd apáddal.
2010. márc. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Jesszusom!! Milyen szülő ez, hogy nem ad neked enni, közben éhes vagy?? Szerintem menj barátnőhöz, vagy rokonhoz, vagy valakihez, akinél ehetnél normálisan.
2010. márc. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Hát azért nem mindegy, hogy a kérdezö csak az apja szerint kövér - mert ha tényleg az, akkor az apának van igaza! A sok szörnyülködö válaszoló elöször kérjen konkrét adatokat, mielött egyböl elitéli a szülöt. Máshol meg éppen azért szidják a szülöket, hogy nem tesznek semmit az ellen, hogy a gyerek elhizott.


A kérdez irja meg, hogy hány éves, milyen magas, hány kiló és hogy lány vagy fiú - utána el lehet dönteni, hogy kinek van igaza.

2010. márc. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is add meg a méreteket,és utana donteni,hogy miért lettél fogyokurara itélve!
2010. márc. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Én csak azért szoktam "titokban" enni mer anyám utálja ha mcdonadsra b*szom el a pénzem. Mármint a saját pénzem, amiért megdolgoztam. Nem mintha beleszóna csak nem akarok feszkót
2010. márc. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
hány centi/kiló vagy? és hány éves? lehet h tényleg kövér vagy:/
2010. márc. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Hát, tényledg nem adtam meg adatot -bocsánat...

Nem kkoplaltatanak, hanem minimális kalóriájú duétás cuccokat kell ennem.

12éves/ 157cm/ 56kg.

2010. márc. 18. 19:34
 10/22 A kérdező kommentje:

Ja, és kielégitő a diétás étel, de már hiuányzik a Mcdonalds.

Csak a hasamon látszik 1 kis felesleg, egy kis ú

szógumi.

2010. márc. 18. 19:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!