Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » A gyöngytyúk vagy a házi tyúk...

A gyöngytyúk vagy a házi tyúk húsa egészségesebb?

Figyelt kérdés
2010. márc. 15. 12:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a házi és finomabb is!
2010. márc. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Már miért lenne egyik vagy másik egészségesebb? Nem gondolod hogy ez már hisztéria állandóan az egészségesebb ételt vadászni.Tegnap valaki azt írta egy sajtról hogy nem egészséges mert vegyszer van benne aztán kiderült hogy citromsavat tartalmaz ami az emberi élet egyik alapvető anyaga nélküle nincs élet.
2010. márc. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A gyöngytyúk nem háziállat? Én úgy tudom nem vadon élő.
2010. márc. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha kinti állat és sokat mozog, akkor valamivel egészségesebb, mert nem zsíros annyira. De teljesen mindegy, hogy melyik fajta. Az ízükben lehet max. különbség.
2010. márc. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha a házi tyúkot természetesen tartották, akkor egészséges. Sajnos akik "nagyüzemben" foglalkoznak vele, muszáj, hogy gyógyszerrel, antibiotikummal (és sokszor hormonnal) kezeljék őket, így szerintem már nem annyira egészséges a húsuk. Én úgy tudom, a gyöngytyúkot még nem nagyon "manipulálják".
2010. márc. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha tartod őket akkor a házié,mert a gyöngytyúk úgy rikácsolt,hogy szétmegy a füled,főleg ha van belle 4-5 darab.

A házi elég csöndes és nyugodt.

2010. nov. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A gyöngyi húsa sokkal ízletesebb, egészségre egyformák. Nem tom engem a hangjuk nem zavar. Imádom őket :)
2013. febr. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!