Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » ZEKE PÉKSÉG ki ismeri?

Pacaaa kérdése:

ZEKE PÉKSÉG ki ismeri?

Figyelt kérdés

Sok-sok Zeke pékség van :)


Mit tudtok róluk??

Ti miért szeretitek? vagy Miért nem szeretitek?

Jah és egy város nevet,is ha kérhetek :)

KÖSZÖNÖM


2010. márc. 12. 17:48
1 2 3 4 5
 31/41 anonim válasza:
100%

Apád lekeverhetne neked két nagy pofont te kis elkényeztetett csitri.


Ha te akarod átvenni azt a céget egyszer akkor tanulj egy kis alázatot a vásárlóiddal és úgy általában a befogadó országod minden egyes tagjával szemben.

2011. jún. 6. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 Agneze válasza:

Kedves Zeke lány!


Egy tejüzem vezetője vagyok. Jelenleg az egyik Zeke pékségbe szállítunk kiváló magyar tejtermékeket a péksüteményekhez. Nagyon jól fogy (napi 15-18 db) ezért szeretnénk a többi pékségetekben is bevezetni. Ehhez szeretném kérni egy privát e-mailben meg tudnád-e adni édesapád, vagy a vállalkozásotokban egy olyan személy elérhetőségét, aki a beszerzéssel foglalkozik. Esetleg az is jó lenne ha a többi Zeke pékség címét, telefonszámát adnád meg. Köszönöm.

2011. jún. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim válasza:
Zeke pékséget én Pesten tudok a Wesselényi utcánál.. de ugyanilyen fajtát még 2-t.. Baross utcánál [ vagyis mostmár Harminckettesek terénél] az egyik Flórián .. a másiknak nemtudom a nevét. :D A lényeg, hogy a Wesselényinél van nutellás croissant.. és az a legjobb. :D A többiben pedig a csokis, és túrós szív. :D No meg a szezámos kalács. :) Nyami. :D
2011. okt. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:

A Wesselényi utcai tényleg nagyon jó volt kezdetben, de mostmár kéthetente váltják az eladókat - egyre silányabb a minőség - , akik aztán kézzel jól össze is tapogatják pld. a kenyeret, előtte természetesen a pénzt kezelték. Legutóbb már szóvá is tettem a kiszolgáló tündérkének, annyira pofátlanul kétmarokra fogdosta a finom meleg kenyeret. Kaptam másikat, amit összefogdosott, azt visszatette a polcra.

Ez volt az utolsó vásárlásom a Zekénél.

2011. nov. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 Almássy 15 Társasház válasza:

A Zeke Pékség az üzlet 2010. évi megnyitása óta nem hajlandó kifizetni az által jogosulatlanul elfogyasztott vízmennyiség víz- és csatornadíjait.

Az eddig időszakra - kamatokkal együtt - 4,2 millió Ft tartozása van a Társasház felé, és mindemellett a szellőztetést és hő- és szagelszívást sem volt hajlandó szabályosan - az építésügyi kötelező határozat ellenére - kialakítani.

Hasonló módon szabálytalanul járt el az ipari-kereskedelmi hulladéka megsemmisítése ügyében, így a veszélyes hulladékok önálló eltávolítását és megsemmisítését nem oldotta meg.

A Zeke Pékséget jelenleg a Mondi Kft üzemelteti, amely cég jogutódja a Zeke Kft. cégnek és ugyanezt a hozzáállást mutatja.


Aki a vásárol a Zeke Pékségben, az olyan terméket vásárol, amiben a csalással szerzett vízhasználat díja nincs kifizetve és a cég jelenleg is környezet- és egészségkárosító módon működik.

2012. jún. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:

Budapesten a Vezer utcaban nyilt egy Zeke pekseg, nagy nulla. Egyfele tesztat tudnak, minden sutemeny ugyanabbol van. A toltottekben alig van toltelek, a zsemle masnapra szetporlik, ehetetlen. Ja, es masodik alkalommal rogton at is vagtak, ugyhogy tobbet se megyek ide.

Amugy a "Zeke lanynak" eleg bunko megnyilvanulasai vannak itt, ezek utan mar nem csodalkozom a pekseg szinvonalan.

2012. aug. 23. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 Bridgi válasza:

"Kedves" Zeke lány ! alias Pacaa

Nem tudom melyik Zeke pékség a tiétek ( földrajzi koordináták szerint) de amelyikben ÉN dolgoztam, az kérlek... hááát. Maradjunk annyiban, hogy minden fehérlisztből készül, talán a rozsos zsemlére merem mondani, hogy nemcsak fehérliszt (és mivel szakmámhoz kapcsolódik, hogy ismerjem, tudjam a gabonákat már ránézésre is, ezért tudom, mi miből van) hanem rozsliszt is van benne, de amúgy minden termékük abból van. Ami nekem annyira nem jön be, így egyszer ettem csak egy kakaós csigát, mert ugye az klasszikus. Épp akkor sült ki. A felét ettem meg, a többit a vezető engedélye után tettem el, hogy a testvérem is megkóstolja. Nem volt rossz, puha volt a tészta, de másnap reggelre kissé keményebb, bár lehet az csak nálam volt így. Számomra túl édesek a péksütik, és szinte minden tele van velük, még az is, amiben nem kellene. Szóval aki fogyózik, vagy cukros, vagy bármilyen egyéb eü gondja van, az messze kerüli. Tényleg az a baj, hogy ha valaki mer negatívat vagy építp kritikát írni, akkor már lekezelő leszel, és rögtön idiótának nevezel másokat. Reggel 6-tól este 9-ig NEM volt megállás, a mosdóba szinte ki sem lehetett menni, aki hátul volt srác és sütött, ott cigizett, mobilozott, amikor kész lett a sütéssel, lerakta a tálcát és ennyi. ÉN mentem be hátra szórtam meg pórcukorral, és pakoltam ki az előtérbe a vásárlóknak. Annyi segítséget adott a fiú, hogy amikor már nagyon ki kellett mennem a mosdóba, akkor kijött egy pár percre, hogy addig is legyen elől valaki, ne legyen baj. Előtte utána, én nyitottam, zártam TAKARÍTOTTAM és NEM a takarítónő, ilyet ebben az üzletben még hírből sem hallottak, nem hogy láttak volna. Két vevő között árut pakoltam, rohantam egész nap az üzletben, mint akit kergetnek (tehát edzésnek kiváló) napi bért fizetett a nőci, ami órára lebontva a 400-at éppen megütötte. Persze ha szóltam hogy kellett sütni, sütött a fiú, de ennél többet nem vártam tőle. Amúgy normálisan viselkedett ha éppen nem igyekezett hogy bepróbálkozzon nálam, ami idegesített. Ja, és TB-t sem fizettek.. igen mosolygósak voltunk az elején, és ennek örült is mindenki, de amikor zsinórba napokat nyomsz le EGYEDÜL egész nap, akkor pont a mosoly lesz az, amit a legkevésbé fogsz tudni adni. Csak arra gondolsz, hogy úgyis vége lesz a napnak, lesz lóvéd, mert kell, neked is van számlád ugyebár... ez motivál sokakat, de hosszútávon senki nem melózik sokáig ott. Váltótárs??! Meg ha valakinek elintéznivalója van, segítenek neki?! Te most viccelsz ugye??? Ha van szabadnapod, na akkor elintézheted amit kell. Amúgy meg mész és dolgozol. Lehet, hogy a dolgozok is kihasználják, mert egyesek kisebb rakománnyal mennek haza a pékségből, de a munkáltató is kihasználja a dolgozókat, nevezetesen éhbérért. Ha megkapod a napi béred... abból féreteszel: a számlákra, a TB-re, egyéb dolgok, és rájössz nemsok marad. Oh, és csak azokra a napokra vagy bejelentve amikor melózol. Nincs fix. Szeretnék viszont akkor olyan zeke pékségbe menni, ahol Te vagy, és ahol ezek szerint jól mennek a dolgok. Vagyis sokkal jobban, mint itt ment. Oké, sok a vevő, pofátlanul nagy a bevétel. De aki eladja az árut, és egész nap dolgozik, pont az nincs megfizetve. Amit írtam nem rosszindulatból tettem, csak legyen másik oldal is. De komolyan tetszett a meló, szívesen mennék vissza.. csak mondjuk nem ide, ahol ez van (igaz hol van jobb? Szegezhetik nekem a kérdést sokan)

2012. aug. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 Bridgi válasza:
*cukor. Ez lemaradt. Szóval minden tele van cukorral, még az is amiben bőven nem kellene, hogy legyen.
2012. aug. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 Bridgi válasza:
*porcukor, építőkritika, ezt is javítom, mielőtt baj lenne :-)
2012. aug. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
A Wesselényi utcai pékségben továbbra is nagyon finom minden, de nagy a fluktuáció az eladó hölgyeknél, illetve továbbra is ugyanazzal a kézzel fogják meg a kenyeret, mint a pénzt ....
2013. ápr. 20. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!