Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » ZEKE PÉKSÉG ki ismeri?

Pacaaa kérdése:

ZEKE PÉKSÉG ki ismeri?

Figyelt kérdés

Sok-sok Zeke pékség van :)


Mit tudtok róluk??

Ti miért szeretitek? vagy Miért nem szeretitek?

Jah és egy város nevet,is ha kérhetek :)

KÖSZÖNÖM


2010. márc. 12. 17:48
1 2 3 4 5
 21/41 anonim válasza:
100%

Ez mind szépítés,amit meg is értek,h nyilvánvalóan véded apád pékségét.

A takarítónő nem az eladó teret takarítja hanem hátul ahol sütnek a pékek,meg wc-t ilyeneket.De nem vitatkozom veled,mert te elfogult vagy.

2010. ápr. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 A kérdező kommentje:

te meg egy idióta =)

Nem egy Zeke pékség van.

honnan tudjam melyikről beszélsz????

Amelyiket oda adtuk az öccsének vagy amelyik épp felesben van?

Pff

2010. ápr. 13. 17:02
 23/41 anonim ***** válasza:

Még nem halottam róla!

Bp-en hol van ilyen? Szeretném megkóstolni...biztos finom! :)

2010. máj. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim válasza:
100%
Nálunk is nyílt egy pékség pestszentimrén. Olyan árujuk van,hogy az valami fantasztikus. Egy hétig marad friss a kenyerük és a péksüteményük. És nagyon kedvesek az ott dolgozók. Sokszor reggel mikor a kislányommal aki egy éves,kibringázunk a pékségbe,akkor szoktunk ott találkozni egy nagyon szimpatikus mosolygós úrral (gondolom Ő lehet a tulaj) Mindig ad a kislányomnak egy pogácsát. Jólesik az ilyen kedvesség. Kívánom neki,hogy legyen még vagy száz üzlete!
2010. jún. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:

Sajnos nem ismerem.Komárom megyében lakom.

Erre nem lesz üzlet?

2010. jún. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:

Ez nem kérdés, kedves Zeke lánya, hanem ez már bujtatott közvéleménykutatás................... No comment........gondolom kinyomtatod a hozzászólásokat, hogy kitegyétek a falra,és jobban tudjatok feszíteni....


Gizike voltam. Bivalybasznádról

2010. jún. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
Ez itt a reklám helye? Miért nem törlik a kérdést?
2010. jún. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 A kérdező kommentje:

Nem reklámnak szántam..

Csak kíváncsi voltam milyenek a visszajelzések!

2010. jún. 23. 23:40
 29/41 anonim ***** válasza:

Wesselényi-Vörösmarty sarkán nyílt nemrég egy bolt "sajnos" :) Ínycsiklandó illatok jönnek ki mindig. Minőségi áru, megfelelő áron. (Kedvenc a tonhalas pizza és a sajtos rúd.)

Eladó hölgyek kedvesek, nekik is részük van abban, hogy a vevők szívesen visszajárnak. A bolt ízléses, tágas, vevőcsalogató.


Az meg, hogy közvéleményt kutatnak nagyon helyes! Bár megjegyzem, hogy Zeke hölgy válaszai az én tetszésemet sem nyerték el. A stílus maga az ember ....

2010. nov. 6. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim válasza:

Csak az a baj,h te csak a pozitív véleményekre vagy kíváncsi és ha bárki negatívumot ír,te máris lehurrogod.Elég gyerekes dolog,de gondolom még nem nőttél fel ehhez.

Amúgy mi az,h te leidiótázol itt valakit?

Kicsit több tisztelet kéne,h legyen benned kislány,mert ilyen hozzáállással nem sokra viszed majd...bár apuka úgy is ott van.

2010. nov. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!