Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » ZEKE PÉKSÉG ki ismeri?

Pacaaa kérdése:

ZEKE PÉKSÉG ki ismeri?

Figyelt kérdés

Sok-sok Zeke pékség van :)


Mit tudtok róluk??

Ti miért szeretitek? vagy Miért nem szeretitek?

Jah és egy város nevet,is ha kérhetek :)

KÖSZÖNÖM


2010. márc. 12. 17:48
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:

"Jobban tudom mert a tulaj lánya vagyok...(Zeke lánya)"

Oh :) Gyere hozzám (f)eleségül :D

2010. márc. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim válasza:
Minden nagyon finom, kivéve a sajtospogi az amit nem szeretek a zekénél, valahogy a tésztája nem az az igazi pogácsa tészta
2010. márc. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 A kérdező kommentje:
nem az az igazi FORNETTIS pogácsa tészta? :D
2010. márc. 15. 22:31
 14/41 anonim ***** válasza:
78%
Most néztem, hogy Vácon Csocsaj van kiírva a régi Zekére. Ez azért ugyan az?
2010. márc. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 A kérdező kommentje:

Ugyan az..

Csak rokon ennyi ;)

2010. márc. 21. 19:14
 16/41 anonim válasza:
Jó árujuk van,finom,csak szinte minden ugyan olyan tésztából készül és még a kufliben is rengeteg cukor van.Tehát nem túl egészséges még az sem amin lehetne azért finomítani és szervezet kímélőbben elkészíteni.Dolgoztam Zeke pékségben pár hónapig,de sajnos igazi rabszolga munka.Az ember 15-16 órát dolgozik ott folyamatosan és annyira nincs is megfizetve.Ez a szomorú tény. Végkimerülésig dolgoztatnak pedig elég szép bevételük van,nem az alkalmazottakat kéne kihasználni.
2010. márc. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim válasza:
A kakaós csiga nagyon-nagyon finom, nem beszélve arról, hogy csak 130 ft:D
2010. márc. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 A kérdező kommentje:

Kedves 23:04 !


Van ahol még anyit sem adnak mint nálunk ;)


És a másik szomorú tény pedig az hogy "elég szép a bevételük" és ezt az alkalmazottak elég rendesen kii is használják...

2010. márc. 27. 20:37
 19/41 anonim válasza:

"Az alkalmazottak ezt elég szépen kihasználják"

Fő a bizalom ugye?

Egyébként ha kiszámolja az ember akkor 480-500Ft-ra jön ki az órabér jó esetben a Zeke pékségnél.Ami sztem nem éppen egy tisztességes fizetés és lehet h máshol is ennyit adnak (mert ennél kevesebbet egy ürára már nem hiszem ,h lehet adni) ,de a Zekénél még az embernek 16 órát keményen le is kell dolgozni,ebben van árúpakolás,eladás,kasszázás,este megint árúpakolás,utána standolás és még takarítás is.Felsmosássaé,mosogatással,söpréssel ,üveg pucolással...mindennel együtt.

Na ez aztán tényleg nagyon tisztességes állás.

De mindegy kívánom,h továbbra is legyen jó bevétele a Zeke pékségeknek és persze így a Zekének is,csak egy kicsit emberibb bánásmód nem lenne rossz.

Sok sikert!

2010. márc. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 A kérdező kommentje:

Mivel csak szakképzett eladókat veszünk fel,ezért akik ilyen állást elfogadnak,azok szerintem tisztában vannak vele..

Egyébként pedig csak a kasszázás van,és az eladás,mert van külön takarítónő,és a pékek pedig mindig kiviszik az árut az eladótérbe. Tehát az ablakpucolás,felmosás,mosogatás a takarítónőre marad!


Különben is,aki pincérnek megy,az sokkal többet melózik,ráadásul a fizetés nevetségesen alacsony.

Eddig még nem panaszkodtak az eladók hogy alacsony lenne a fizetés,különben sincsenek rákényszerítve a folyamatos munkára. Ugyanis ellentétben más boltokkal itt nincs állandó munkabeosztás, ezért ha hirtelen az eladónak valami programja van akár aznap is le tudják őt válltani.

2010. márc. 29. 17:59
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!