Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Nagyon keveset eszek?

Nagyon keveset eszek?

Figyelt kérdés

Ma ettem 20dkg sajtos pogit reggel, mikor hazajöttem a suliból akkor egy négercsók sütit. :D Nemrég meg egy kis sültkrumplit és halat. Mindennap nap kb. ennyit eszek (néha többet). Amúgy 55 kg vagyok és 171 centi.

16/L


2010. márc. 4. 21:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem az, hogy keveset étkezel hanem egészségtelenül..
2010. márc. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
bocs, étkezel helyett eszel :D
2010. márc. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

ez egy totál horror étrend. ragyás és viaszos lesz tőle a bőröd, emésztési problémáid lesznek (székrekedés, néha hasmenés, puffadás), fakó a hajad stb.

hol vannak a zöldségek, a gyümölcsök, a rostok, a zsírszegény húsokból származó fehérjék, a tejtermékek?

2010. márc. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem keveset eszel, és amit eszel, az sem valami értékes tápanyag. Egyedül a hal volt az, aminek volt valami értelme. De amúgy... Az oké, hogy reggelire valaki tésztafélét eszik, de akkor már ehetnél szendvicset is, amiven van zöldség is. Na de ebédre a négercsók... Egyérszt kevés is, másrészt pedig ez nem rendes kaja. 16 évesen pláne rendesen kéne enned, több zöldséget, tejterméket, stb. Fejlődésben vagy még, plusz ha nem fogyasztasz elég vitamint, akkor komoly hiánybetegségeid lehetnek.
2010. márc. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szénhidrátott, zsírt, cukrot eszel, amelett hogy elhízol lesz egy csómó más egészségügyi próblémád. Legyen annyi lélekjelenléted hogy a suliba csinálsz 1 szendvicset amibe raksz valami zöldet parit, répát, káposztát...

az 1 db szendó mellé pedig vigyél gyümit,

ebédre egyél főtt ételt, a hal jó de párólt zöldséggel ed,

vacsira készíts egy salit, vgay joghurtot.

2010. márc. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Úgye tudod hogy nem csak a mennyiség számit a minőség is. Te a lehető legrosszabb minőséget eszed, azért eszel keveset mert a cukor meg a tészta tele töm.

Ebből nagyon sok bajod lehet.

Egyél sokkal több zöldséget, gyümit, fehér húst.

Az ilyen kaja irtó egészégtelen. Ne csináld!

2010. márc. 5. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Soknak tényleg nem sok csak nem egészséges! Mondjuk pont én mondom neked, aki vagy 10 dkg sajtos-sós leveles pogit eszik egy nap vagy 2 szotykos banánt:D De nem csináld hosszú távon, nekem már kezd tönkremenni a gyomrom!
2010. márc. 5. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

hát..szerintem ez rengeteg..és kész horror :D

de komolyan..sok és sz*r.

én ma pl egy kertészsalátát,2 almát és egy jegeskávét ettem..és a héten végig ez volt :D lehet kevesebb mint a tiéd,de egészségesebb is..(am fogyózom:))

15L

2010. márc. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!