Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » 15 kg gyümölcs hány embernek...

Whiteangel007 kérdése:

15 kg gyümölcs hány embernek elég ha van mellette még sütemény is?

Figyelt kérdés
Esküvőre szeretnék csokoládé szökőkutat 120 Főre a tortával egy időben lenne felszolgálva de nem tudom eldönteni, hogy hány kg gyümölcsöt kérjek hozzá, hogy nem legyen se kevés se sok. 10kg elég vagy 15 kg vagy több?

2015. júl. 7. 07:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Elég lesz, 10 kg viszont szerintem kevés lenne.
2015. júl. 7. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem meg 15 kg kevés. Nyár van, meleg, mindenki inkább a gyümölcsre fog rámenni. Egy ismerősömnnek is nyáron volt az esküvője, gyümölcslevest kértek, és a torta mellé gyümölcsöket is. A leves is, és a gyümölcs is kevésnek bizonyult, elég ciki volt.
2015. júl. 7. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem se azon a pár száz forinton spóroljatok. De az is kérdés, hogy mekkora maga a szökőkút, illetve hogy a vendégek fogják-e magában a kút nélkül is zabálni a gyümit. Szerintem a csokis cuccból nem bírnak olyan sokat megenni, szóval a 15 kiló elég lehet. De ha ráröppennek magában is, akkor sokkal több is fogyhat.
2015. júl. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!