Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mikor lesz újra 'Fanta Exotic'?

Mikor lesz újra 'Fanta Exotic'?

Figyelt kérdés

Véleményem szerint a lehető legeslegjobb szénsavas üdítőital, de ezek a sügérek nem állandó termékként gyártják. Ugye tavaly nyáron volt a szezonja, viszont azelőtt kb. durván 10éve volt utoljára. Nagyon remélem nem kell rá annyit várni megint. Szerintem sokkal jobban megérné állandó termékként gyártani, mondjuk a vadmálna helyett, sztem több is lenne a bevétel, és nem hiszem, h az előállítás több lenne. Írtam még ano a szezon végén levelet nekik, jó volna ha megfogadnák. :D

Nah amúgy azért annyira nem kell hülyének nézni bármennyire is annak látszok. Nem ez életem legnagyobb problémája, de akkor sem értem a logikájukat. XD Sok jó élmény jut eszembe az ízéről és tényleg 100x egyedibb, mint a szőlő, vagy bodza amit még szoktak ugye.

Szóval összeségben vmi bennfentestől várnék válaszokat. XD Elég ember összegyűlése esetén mehetnénk tüntetni is.


2010. márc. 3. 15:12
1 2
 11/11 anonim válasza:
A mostani Fanta mangó-sárkánygyümölcsnek ugyanolyan az íze mint az exoticnak volt! És állandó termék végre! :D
2017. szept. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!