Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Lehet valami bajom a fanta+mon...

Lehet valami bajom a fanta+monstertől?

Figyelt kérdés
szerintem lehet mert most kicsit fáj valamim:S
2011. aug. 3. 00:41
 1/9 anonim ***** válasza:
57%
igyál pálinkát az segít:D
2011. aug. 3. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
mi az a valami?
2011. aug. 3. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
vodka+monster probáld ki szétbaszza a szíved rendesen
2011. aug. 3. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Pár napon belüli biztos halál. :/
2011. aug. 3. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
hasmenés
2011. aug. 3. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Ne hallgass ezekre a bugyutákra! Nem lesz tőle semmi bajod ugyan mi lenne?-.-
2011. aug. 3. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nagyon nagy adag koffein, szénsav, vérnyomást emel, és rengeteg édesítőszer meg mindenféle műanyagsz.r. Le nem nyelném.

Amit érezhetsz ennek hatásként: magas vérnyomás, ebből eredően heves szívdobogás, szédülés, remegés, esetleg fejfájás. Ha nem iszol elég tiszta vizet, csak ilyesmiket, a veséd görcsölhet még.

2011. aug. 3. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

ha fáradt vagy ne energia italokat igyál, táplálkozz normálisan, és pihend ki magad rendesen.

én is egy ideig sok energiaitalt ittam főleg vizsgaidőszakban, de rájöttem ,h ha normálisan eszel ,iszol ,pihensz esetleg táplálék kiegészítőt is szedsz (vitamin-t) akkor semmi szükséged ezekre cukros vizekre.

am szerintem kamu kérdés, ez a fáj valami alapján:P

a fogaid szét mennek a szénsavtól, nem erre lettek kitalálva. ha büfögni kell akkor büfögj ne tartsd vissza

2011. aug. 3. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
mér lenne.
2011. aug. 3. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!