Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mikor lesz újra 'Fanta Exotic'?

Mikor lesz újra 'Fanta Exotic'?

Figyelt kérdés

Véleményem szerint a lehető legeslegjobb szénsavas üdítőital, de ezek a sügérek nem állandó termékként gyártják. Ugye tavaly nyáron volt a szezonja, viszont azelőtt kb. durván 10éve volt utoljára. Nagyon remélem nem kell rá annyit várni megint. Szerintem sokkal jobban megérné állandó termékként gyártani, mondjuk a vadmálna helyett, sztem több is lenne a bevétel, és nem hiszem, h az előállítás több lenne. Írtam még ano a szezon végén levelet nekik, jó volna ha megfogadnák. :D

Nah amúgy azért annyira nem kell hülyének nézni bármennyire is annak látszok. Nem ez életem legnagyobb problémája, de akkor sem értem a logikájukat. XD Sok jó élmény jut eszembe az ízéről és tényleg 100x egyedibb, mint a szőlő, vagy bodza amit még szoktak ugye.

Szóval összeségben vmi bennfentestől várnék válaszokat. XD Elég ember összegyűlése esetén mehetnénk tüntetni is.


2010. márc. 3. 15:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Azt már én is észrevettem, hogyha rákapok valamire, akkor azt tutira nem gyártják többé! A Fantának volt még egy zöld színű üdítőitala, aminek szintén valami egzotikus neve volt! Nekem nagyon bejött! Pár éve. Nem tudod miis volt a neve pontosan?
2010. márc. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
fanta lime
2010. márc. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Jajaja, az volt a második legjobb. Szerintem. Arra tutira emlékszem, h pár évvel utána, vhogy 2002-ben volt, szóval sztem 1-2 év és az jön.
2010. márc. 3. 18:52
 4/11 anonim válasza:
Nem tudom nézed-e még a válaszokat,de Szerbiában állandó termékként kapható az exotic illetve a bodzás íz is,minden nagyobb üzletben.
2010. máj. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köööltööözünk! :D Amúgy jah azt sem értem, minden országban tök más ízekben is kaphatóak az üdítőitalok...
2010. máj. 6. 09:05
 6/11 anonim ***** válasza:
Én szeretem a vadmálnát, azt ne szüntessék be. :D A narancsos mehet. És jöhet helyette a bodza. :)
2013. jan. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Most nekem is ez a "nagy problémám" :D hogy nem tudok exotic fantát inni :D
2013. nov. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Nagyon elvétve vannak boltok itthon is, ahol kapható, csak iszonyat drágán, és alkalmasint. Valószínüleg olyan országokból hozatják, ahol még forgalmazzák, és ezért a felár. Magyar forgalmazó nincs sajna, nekem is a kedvenc italom volt a vaníliás kóla mellett.
2014. febr. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is a legjobb volt!!!
2014. dec. 23. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Imádtam a Fanta exoticot! jó lenne ha megint lenne.Mozizáshoz kiváló :d
2015. júl. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!