Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Valaki tud olyan ételt ami...

Valaki tud olyan ételt ami nagyon hízlal?

Figyelt kérdés
Magasságomhoz(163cm, 41kg) képest nagyon vékony vagyok, pedig többet eszek, mint az osztálytársaim. Ez igazából alkati, de ha mást ennék ami jobban hízlal akkor lehet h jobban híznák.
2010. márc. 2. 20:09
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

20:22-es vagyok.

Nagyon szerencsésnek mondhatod magad, mert szinte minden ember szeretne "büntetlenül" enni.

Folytasd azért csak tovább és tényleg este egyél a legtöbbet.

A neten találtam egy cikket, egy nő írta, aki 43 kg-ról 53-ra hízott meg. Bemásolom a tanácsát:

A siker titka finom, imádnivaló, gyors, csak kicsit pénzes dolog!

Ott kezdd, hogy napi legalább 7-8 étkezés. Amit én csináltam:

Minden reggel: legalább 2 nagy szelet fehérkenyér jól megvajazva rá sok mézet csurgatva. Aztán egy melegszendvics felvágottal, akár kolbásszal, ha szereted meg sok sajttal. Utána mézes tej (vagy szőlőcukros), vagy mégjobb a kakaó igazi zsíros kakaóporral (nem Nesquik!!)

Tízóraira: megint szendvics vajjal, felvágottal, majonézzel, sajttal, valami friss zöldséggel, meg rostos üdítő. Ha tudsz lehetőleg minél több szeletelt főtt tojással tömd meg a szendvicseidet, kivéve a melegszendvicseket.

Ebédre: rendesen két-háromfogásos, akár menzai kaja. Levessel, másodikkal. A köret párolt rizs helyett legyen inkább tészta, galuska, krumpli. Valami zöldségféle, vagy gyümölcs is kövesse az ebédet. Na meg egy kis csoki! Utána mindenképp igyál meg min. 1 pohár vizet!

Uzsonna: ha mára unod a szendvicset dobjál be egy hot-dogot, palacsintát, péksüteményt vagy bármit amit megkívánsz. És egyél egy almát, banánt vagy valami gyümölcsöt. A barátnőm ilyenkor répát rágcsált, az is jó, ha bejön neked. És igyál egy kis rostos üdítőt.

Vacsira: bármi lehet, ehetsz salátákat, mogyorókrémes, lekváros kenyeret, de mindenképp egyél előtte vagy utána 2 szelet vajas-mézeskenyeret. Utána igyál egy fincsi kakaót.


Amit tarts be:

- mézes kenyér minden mennyiségben, nem laksz tőle jól, ezért mindig van hely a gyomrodban mellette másnak is. Emellett meg nagyon jó dúsító kaja.

- igyál meg naponta legalább 1 liter 100%-os, de min. 50%-os rostos gyümölcslevet és min. fél liter tejet. Nem egyszerre, hanem oszd el egy napra. A legjobb: reggelihez, vacsihoz tej dúsítva (kakaó, méz) utána úgyis fogat mosol, nem savanyodik be a szád napközben! Tízóraihoz, ebédhez, uzsihoz rostosat.

- legyen minden étkezéshez valami zöldség: paprika, paradicsom, retek, uborka vagy valami gyümölcs: alma, banán, az avokádó hízlal a legjobban. Eheted konzerv formában is őket: a kukorica is sok energiát tartalmaz, az ananász annyira nem hízlal de legalább finom.


Hát ha ezt utánam csinálod: garantált. Előbb mindig csak kis adagot egyél egy-egy étkezésnél, aztán ahogy bendősödsz, növeld az adagokat. Ne felejts el mellette tornázni, vagy valamit sportolni, legalább fél órát kétnaponta, mert különben rakódik.

2010. márc. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
basszus! De irigyellek téged! Nem cserélünk testet? én 162/51 kg vagyok! És cserébe meg annyit eszek, amennyit akarok...hmmm....
2010. márc. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Köszi, ki is próbálom. Utolsónak:Én benne vagyok a cserében:D
2010. márc. 2. 20:39
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

ne haragudj de gondolom nem úgy akarsz hízni, hogy közben károsítod az egészségedet? az itt elhangzottak valóban hízlalnak, de milyen áron?

ha sokat eszel mégsem hízol, akkor lehet, hogy az emésztéseddel van baj.

2010. márc. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben nem erőltetném a dolgot, ha nem megy. Megbetegedhetsz, akár még cukorbetreg is lehetsz, miközben bármilyen vékony vagy, az idővel ez úgyis "megoldódna".
2010. márc. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az a véleményem hogy ha össze-vissza eszel káros dolgokat meki,zsíros ételek...este evés(rosszul fogsz aludni)

ilyesmi megbetegedhetsz..Ez nem játék..Ilyen a testalkatod.Nem mondom hogy örülj neki mert nem szépek a túl vékony nők,de azért ne tedd tönkre magad. A korodat nem irtad..pedig az is fontos.:)

2010. márc. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
12 éves
2010. márc. 2. 22:21
 18/18 anonim válasza:
Tök gebe lehetsz! Sajnállak.
2010. márc. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!