Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Miért nem szeretik a gyerekek...

Miért nem szeretik a gyerekek a főzeléket?

Figyelt kérdés
2010. márc. 2. 20:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak általánosított. Én gyerek vagyok pl., de a kedvenc ételem a spenót. Amúgy azért, mert a mesékben meg ilyen helyeken csak a zöldségeket szidják(a főzelék általában zöldségből van). Nézess vel popejt :D
2010. márc. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerűen nem tudom!Én imádom, sokat van nálunk, hati 3szor tuti!Szinte mindig főzök húst a párom miatt, és mellé vagy zöldség van, vag főzelék, és amennyire mi a párommal szeretjük szinte az összes fajtát, a lányom annyira útálja!Pedig tőlünk soha nem látta hogy fintorognánk rá, mert szeretjük!Ő 4 éves, és azt mondta én a tésztát szeretem, a főzeléket nem!És érdekes az oviban megeszi!!

Ez szerintem örök talány!Azért mindig szedek a tányérjára, és pár kanállal kell ennie belőle!

2010. márc. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a gyerekek minden főzeléket szeretnek.
2010. márc. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha nem szeretik, akkor azért, mert a szülök minden alkalommal elmondják elötte, hogy a gyerekek nem szeretik a fözeléket, vagy a másik ok, hogy elmesélik neki, hogy mennyire egeészséges, meg vitaminos és ezért MEG KELL ENNI.

Nekem négy gyerekem van, mind már felnött, de soha enm volt egyikkel se olyan, hoyg nem szeretik a fözelékeket, mindig is a kedvenceik közé tartoztak.

2010. márc. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Gyerekként én is szerettem a főzeléket, de sokan voltak az oviban , általánosban, akik csak a húst ették meg.
2010. márc. 2. 20:50
 6/8 anonim válasza:
mert a konyhas neni mosogatolevel fozte.
2010. márc. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mi is nagyon szeretjük a főzelékeket, hetente 2x azt főzök itthon. A gyerek is nagyon szereti, és gyakran megjegyzi, hogy a sulimenzán egészen más ízű és állagú ugyanez a fogás :=).

Én azt gondolom, ez is komoly ok: kevés pénzből, nagy vízfejet eltartva kell a menzamenüket megfőzni, a vége egy felismerhetetlen, gyakran ehetetlen csumi. Emellett persze ott a sok félkész és gyorskaja, ami sok családban szinte az egyetlen táplálékforrás. Ezek a gyerekek aztán a közösségben is hangosan tiltakoznak, ha bármilyen formában zöldség, gyümölcs kerül a tányérjukba. Egy bolond pedig százat csinál, a csordaszellem jegyében sok kisgyerek otthon is megtagadja a főzelékevést.

2010. márc. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
csak jól kell elkészíteni, az én gyermekem is komálja...
2010. márc. 4. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!