Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mostanában milyen zöldség,...

Mostanában milyen zöldség, gyümölcs van kedvező áron?

Figyelt kérdés

2015. jún. 25. 10:45
 1/7 anonim ***** válasza:
meggy(befőtt) 199 Ft
2015. jún. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A gyümölcsöket nem tudom, azok szerintem nem olyan olcsók, zöldségből rengeteg van :)

A káposzta mindig olcsó, mostanság pedig szép zöld üde, olcsó a kovászolni való uborka, eléggé lement a paradicsom s a cukkini ára is, de persze nem mindegy, hol veszi őket az ember.

2015. jún. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Legolcsobb gyumolcs: kirandulni jarni.


Jarod a termeszetet es kirandulsz. Uton-utfelen vannak gyumolcsfak. Nem torod az agat, nem teped a novenyt, nem szedsz le tonnakat (csak amennyit akkor es ott megeszel) ... ha igy viselkedsz, a gazda biztosan nem fog megkergetni vasvillaval. Ennyi.

Ha csak faluhelyen az utcan, a haz elott van gyumolcsfa es bekopogsz a haziaknak megkerdezni, hogy szedhetsz-e par darabot, azt is megszoktak engedni.


Persze ilyen modon nem lehet befotteket elrakni es lekvar sem keszitheto, de olcso es szereny megoldasnak megfelel.

2015. jún. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szedd magad akciok is jok.
2015. jún. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi, és ez a savanyított káposzta is olcsónak mondható?.... Azt szeretem :)
2015. jún. 25. 11:48
 6/7 anonim ***** válasza:

Elvileg mindig annak kellene a legolcsóbbnak lennie, aminek szezonja, dömpingje van, mert most érik mindenkinél.

Cukkini, tökfélék, egres, ribizli, eper, málna...

2015. jún. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 zolidobos ***** válasza:
Ma(is) voltam piacon. Cseresznye 500, meggy 400, málna 1200, zöldbab 4-600...Horror...
2015. jún. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!