Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Szeretitek teleenni magatokat?

Szeretitek teleenni magatokat?

Figyelt kérdés
2015. jún. 19. 18:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Este mar igen nap vegen de napkozben nem ,mert nagyon leterhel. Te?
2015. jún. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem, "TELE"enni nem szeretem magam.


Annyit eszem, amennyi jól esik és nem érzem utána a kipukkadás határán magam.

2015. jún. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem, dehogy, nagyon rossz érzés a túlterheltség, így soha nem eszem magam pukkadásig.
2015. jún. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Néha igen. :)
2015. jún. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mit nevezünk telének?


Alapvető, hogy elverjem az éhem. Mivel fogyni akarok, ilyenkor többnyire megállok, de az az 1000-1300 kcal (néha több) úgyis le fog érkezni, kellemes, könnyed jóllakást okozva. Utálom, ha lenyom az étel, az nem normális, ezért eszem kevés szénhidrátot és sok zsírt, azzal vagyok a legenergikusabb.


Viszont megvan az előnye, ha NAGYON jóllakom, mindazonáltal nem szoktam alkalmazni. Ez csak igazi nagy jóllakás, semmi rosszullét ilyenkor sem, az már túlevés, ami semmiképp se jó. No, az ilyen nagyon sokáig kitart, sokkal tovább, mint ahogy az a kalóriatöbblettől elvárható lenne. Legalábbis olykor ez van, amikor megpróbáltam napi egyszer enni, annyira mégse jött be. De a mai ebédem... Ritkán eszem húst, de ha igen, akkor tipikusan fél kilót, ami zsírosan, zöldségekkel eléggé jól tud lakatni. Ma csak nyúl volt, így kellett mellé valami, de vacsorára már csak a rend kedvéért ettem egy picikét... Fantasztikusan jól vagyok lakva s ez valószínűleg kitart holnap délután 2-3-ig (szinte sosem éhezem meg korábban, de ilyen nap után semmiképp).


Picikét nem szeretek enni, mert attól csak éhes leszek, nekem mennyiség kell.

2015. jún. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!