Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ti szeretitek magatokat?

Ti szeretitek magatokat?

Figyelt kérdés
Én mindenért magam hibáztatom, bármi történik az életben, gyűlölöm magam, ma is szembeköptem a tükörképem. Mit tegyek ellene? Sokat vagyok egyedül, úgy gondolom ezt is azzal érdemeltem ki Istentől, mert biztos rossz ember vagyok.
2014. dec. 24. 17:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Én is.Csak teher vagyok mindenkinek. Jobb lennea társadalomnak ha az ilyen selejtek, mint én, meghalnának.
2014. dec. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Nen te vagy az egyetlen aki így érez....nekem is volt egy ilyen korszakom....gyűlöltem magam kívül-belül...de kaptam egy ismerősömtől egy tanácsot: "gyakorolj magadon önbizalmat..." és bejött....rengeteget változtam, sokkal több barátom van, és kevésbé vagyok magányos...ettől te még nem vagy rossz ember....ezt a tanácsot tudom adni neked:)
2014. dec. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én szeretem magom.

Kezd el szeretni magad.

Ajánlanám a Titok című filmet/könyvet, a pozitív változás reményében.

2014. dec. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Csak azt nem értem, hogy MIÉÉÉÉRT?!

Miért jó az, ha magadat gyűlölöd, és folyamatos harcban állsz magaddal?


Ha magadat nem tudod szeretni és elfogadni, hogyan tudnál másokat?

Amúgy fogadok, hogy a szüleid kérdező túlzottan vallásosak, és téged hibáztattak mindenért?


Amúgy mennyi idős vagy?


Ami még fontosabb... szeretnél ezen változtatni?

Segítség mindig van... és ez akkora ostobaság hogy Isten tehet róla.. NEM, és NEEM! Nem Isten a hibás a te elcs*szett életedért, hanem TE!

És te is tudsz változtatni rajta, nem Isten vagy Allah vagy tököm tudja ki!


Nézd.. először is írd össsze hogy milyen tulajdonságaid vannak ami miatt utálod magad, és kezdj el változtatni rajta.

Magaddal töltöd el a legtöbb időt, szóval... legalább magadba legyél el, és ne másokra támaszkodj, és ne csak egy cső legyél, aki ha magában van, nincs értelme az életének...

2014. dec. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ambivalens érzés. Szeretem is magamat (kreatív vagyok, segítőkész, empatikus, sok mindenhez értek, intelligens és tájékozott vagyok, nagyon tudok szeretni, lojális vagyok, stb), meg nem is (hisztis, makacs, lusta, önző, anyagias, túl őszinte, antiszoc, mentális problémák, vagdosás, stb.).
2014. dec. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat és a tippeket! Sajnálom, hogy más is szenved ettől, olyan nehéz, hiába próbálkoztam építgetni magam, egy darabig egész jól elvoltam, de aztán jön valami, ami összerombolja.

Igen, amúgy apám meg a nagyim folyton rossz visszajelzéseket adtak gyerekkoromban, valószínűleg innen ered.

Boldog karácsonyt Nektek!

2014. dec. 25. 14:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!