Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Milyen "folyadékok" a legtáplá...

Milyen "folyadékok" a legtáplálóbbak?

Figyelt kérdés

(Bocs a hülye megfogalmazásért) Tehát milyen folyadék alapú ételek léteznek (ami energiát ad és van benne vitamin stb...)


Tehát arról lenne szó hogy napi 10órát egybe le kell dolgoznom (minden másnap) és ilyenkor nincs lehetőségem enni csak inni ezért szeretnék vinni valami üvegben ami "kitesz" 4-5 szalámis szendvicset vagy akármit.


Tényleg bocsi a hülye megfogalmazásért meg kérdésért de nem tudtam jobban leírni :)


Ja és ne írjátok hogy turmixoljak össze 2almát meg 3banánt mert az (nekem) olyan mintha semmit nem ennék:D


2010. febr. 24. 23:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Céklalé, rostos almalé, narancs. A céklalében például 1 dl 7 gramm szénhidrátot tartalmaz.
2010. febr. 24. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Igazi tehéntej 2 liter!


Felénk mindíg jár egy kocsi és csak 180 ért ad egy liter igazi tehéntejet, ami forralás után finom édeskés ízű lesz és oylan föle képződik hogy szinte szeletelni lehet!!


Baromi tápláló és finom is.



Ha nem akarod forralni akkor igyál kecsketejet az mégjobb!!

2010. febr. 24. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Mellesleg nem akarok a munkajogról papolni de az Munka törvénykönyve szerint minden 8 órás munkaműszakra maximálisan adható fél óra kajaszünet, és minimálisan kötelező adni 10 perc szünetet!!!



10 perc alatt tudnál enni 2 szenyát...

2010. febr. 24. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Had találgassak, Auchan vagy tesco pénztáros vagy...


Beletrafáltam? :D

2010. febr. 24. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Legalabb keresel havi 300-at?
2010. febr. 25. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Rostos narancslé, rostos mangólé...

A mangó gyümölcs rendkívül tápláló, én totálisan dugig vagyok egész nap, ha 2 db-ot megeszek. (Amellett vitamindús és nagyon egészséges is.)


Azért arra is gondolj, ha túl sok folyadékot iszol, akkor folyton W.C.-re kell majd menned, nehogy aztán ezért rúgjanak majd ki (vagy köss magadra inkontinencia-betétet, hogy kibírd a 10 órát egy helyben)...


Van olyan italpor is, ami étvágycsökkentő, de amellett telíti a gyomrot, nem leszel éhes, mégis tele lesz a hasad, vitaminokat is tartalmaz :

[link]


Egy 2-3 dl-es palackba tegyél 2-3 mérőkanálnyi port, és fogyasztás előtt pár perccel tölts hozzá tejet vagy vizet, rázd jól össze és idd meg. (Max. 2 ilyen palack bőven elegendő lesz 1 napra, a hasad is tele lesz, vitamin is van benne.)


Ha még élénkítőre is szükséged van, akkor igyál kávét vagy szedj be koffein tablettát :

[link]

2010. febr. 25. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Szegény! Azért tényleg erősen vedd fontolóra a sok ivást, ha napi 10 órát egyhelyben ülsz! Be fogsz pisilni!

Viszont, ha wc-re kimehetsz, akkor egyúttal bekaphatsz egy szendvicset, persze nem terített asztal mellett, hanem két harapással, de mégis táplálóbb (és pisi biztosabb), mint a sok ivás.

Egyébként én 1 doboz műzlis joghurtra szavaznék, némi rázogatással megiható, nem dolgoztatja annyira a veséket és tápláló is.

Ha nem vagy érzékeny (értsd finnyás), akár sűrű krémlevest is vihetsz, csak ugye azt hidegen fogod meginni. Arra ügyelj az elkészítésénél, hogy ne használj leveskockát ill. zsírt, mert ezek hidegen kicsapódnak és gusztustalanok.

Azért én titkon reménykedem benne, hogy csak félreértetted és nincs ilyen embertelen munkahely. Vagy én vagyok ennyire naiv?

2010. febr. 25. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
ha almát és banánt leturmixolsz (a banán azért nem kalóriaszegény egyébként) tejjel és gabonaszármazékkal (pl. zabkorpa), az már nagyon laktató, hiszen a pl. a zabkorpa lassan felszívódó szénhidrátokat tartalmaz, sok benne a rost, és ezáltal nagyon laktató.
2010. febr. 25. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Aktív Árpa por.Fel lehet keverni vízzel,gyümölcslevekkel,kefírrel:bármivel.Tele van rosttal,vitaminnal,energiát ad,lúgosít(mert árpacsírából készült)és állítólag hosszú időre elveszi az éhséget.
2010. febr. 25. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
paradicsomlé.
2010. febr. 25. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!