Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hány évesen egészséges kávézni?

Hány évesen egészséges kávézni?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 8. 13:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Mondta valaki hogy egészséges? :D
2015. ápr. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát nem, de hánz éves korban lehet elkezdeni?
2015. ápr. 8. 13:53
 3/7 anonim ***** válasza:
én azt mondanám hogy 18, de az én szavam nem ér, hisz én 16 évesen kezdtem, és már nem tudok leállni sajnos.
2015. ápr. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
40 eves kor felett, ha napi 1-2 kavet megiszol, az segit rendben tartani az ereket.
2015. ápr. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
minél később, minél kevesebbet (20 fölött)
2015. ápr. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Phoney ***** válasza:

Egészségügyi szempontból bármikor, csak a mennyiség nem mindegy. Nincsen olyan orvosi konszenzus, hogy a gyereknek egyáltalán nem szabad kávézni... régen volt ilyen agyrém, hogy megáll tőle a növekedésben, de ezt sosem bizonyították be.


Az más kérdés, hogy a gyerek eleve izgága, nem a legjobb ötlet serkentőt tolni bele, főleg nem, ha éppen iskolában kéne megülnie a seggén.


Szóval a kis- és fiatalkorúak önálló koffeinfogyasztása leginkább akkor fogadható el, ha már elég érettek ahhoz, hogy felelősséggel adagolják maguknak (bár ez a felnőttek többségének sem megy...)

2015. ápr. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A kávéról megoszlanak a vélemények. De ha valamikor egészséges, az 20 és a halál között lehet.
2015. ápr. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!