Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha nem tudom...

Mit csináljak ha nem tudom megenni a túrót?

Figyelt kérdés
A számba veszem megpróbálom lenyelni,de vissza jön,mit csináljak?
2010. febr. 14. 15:51
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Ne vedd a szádba.
2010. febr. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 igabcsy ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de ha nem szereted akkor miért akarod mindenáron megenni. Nincs a túróban semmi olyan tápanyag amit ne lehetne helyettesíteni mással.

De ha mindenáron magadba akarod tuszkolni, akkor próbáld meg ízesíteni.

Ha sós jellegű ételt ennél, akkor készíts belőle kőrözöttet, ha édeset, akkor pedig reszelj bele egy kis citromhéjat, tegyél bele egy kis porcukrot, mazsolát, vagy más aszalt gyümölcsöt.

Ha az állagával van problémád, (mert darabos), akkor turmixold össze, esetleg kevés tejföllel és ízesítsd olyan anyagokkal amiket szeretsz.

Esetleg eleinte kevés túróval és sok gyümölccsel, később pedig fokozatosan változtass az arányokon.

De ha nagyon nem megy, akkor hagyd a fenébe az egészet.

Nekemm ezek jutottak eszembe.

2010. febr. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
75%
Ne edd meg!:)
2010. febr. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
73%
Nem muszáj pont a túrót megenned. Van még számtalan más tejtermék is. Edd azt, amit szeretsz!
2010. febr. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%

és a túró rudit sem eszed? vagy semmit amiben túró van?

mert én pl. a túró rudit megeszem, mert nem darabos a túró,és a csokival finom, viszont a túrós tésztát nemszeretem, mert ott anya eléggé darabosra csinálja, és nemszeretem az ízét ha összerágom. :D igazuk van ízesiteni kell valamivel hátha jobb lesz. :)

2010. febr. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
73%
Egyél helyette más tejterméket. Pl. sajtot.
2010. febr. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
de egyébként a turó rudit én is megeszem XD
2010. febr. 14. 16:41
 8/10 anonim ***** válasza:
ne egyél. körözött formájában esetleg?? vajjal pirospaprikával, kis köménnyel, hagymával keverve egész más ízű., de ha nem ízlik ne erőltesd.
2010. febr. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Körözött, vagy hasonló túrós krémek a túrót sóval fűszerekkel összetöröd és addsz hozzá nyers zöldsségeket

olyan lesz mint egy sali, vagy negyed kiló túrót 1 tojássárgájával, 2 ek cukorral kikeversz és zsemlébe töltöd 10 percre betolod a sütőbe, de fűszeres sajtkémmel is eldolgozhatód és cukkinibe, gombába töltva megsütöd.

2010. febr. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Helyettesítsd szója túróval >>>TOFU
2010. febr. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!