Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hogyan szokhatnek le az...

Hogyan szokhatnek le az edessegekrol?

Figyelt kérdés

Minden nap kaja utan edesseget ZABALOK de szo szerint :S.Csokit aztan kalacsot lekvarral aztan gombocot aztan aszalt szilvat...

Mit tehetnek hogy ennek veget vessek mert nem akarok elhizni...ponthogy fogyni szeretnek.A salatakkat szeretem meg az egeszseges kajakat nem ezzel van a gond hanem a nassolassal ami pedig elegge durva.

(legyszives ne az legyen erre a valasz,hogy helyesirasi kezikonyv mert abbol mar nagyon elegem van,hogy egyik kerdesemre sem birnak emiatt valaszolni .Ekezetem nincs ugyhogy.)

Koszonom


2010. febr. 9. 10:44
 1/2 anonim válasza:
Egyél gyümölcsöt és igyál sokat, mert ha sokat innál akkor nem nőne az éhségérzeted. Sokan összekeverik az éhségérzetet a szomjúsággal. :)
2010. febr. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
basszus mint én(voltam) még három hete. én úgy éreztem hogy már nem is eszem rendesen csak édességet, és eléggé savas is a szervezetem szóval már ideje volt a váltásnak. adtam magamnak egy ulimátumot, hgy ha nem eszek eddig meg eddig akkor ez meg ez lesz. persze olyan kell ami nagyon is motiválni tud. és egyszerűen nem ettem. az első nap a legnehezebb szóval arra a napra hívtam vendéget, hogy elfoglaljam magam. a többi napon meg húztam a strigulákat. azóta nem ettem és érdekes azóta kívánom a gyümölcsöt, inni is többet iszom. nekem az akaraterő elég volt, persze az ultimátum nélkül nem ment volna
2010. febr. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!