Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Imádom a csokit egyszerűen...

Imádom a csokit egyszerűen nem tudok lemondani róla és elkezdtem tőle hízni is Egyszerűen ha már meglátom ennem kell! hogyan szokhatnék le rólla vagy mivel helyettesíthetném?

Figyelt kérdés
2010. jan. 23. 10:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez függőség. Szerintem majdcsak megunod! :)
2010. jan. 23. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Egyél sok gyümölcsöt az többet ér:)
2010. jan. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

étcsoki...nincs az az ember aki 1 táblát meg tud enni belőle anélkül hogy rosszul lenne.amugy meg ha mozogsz akkor kevésbé kívánod az édességet legalábbis velem így volt.nem az hogy egyántalán nem kívántam de nem jött rám az az érzés hogy fel tudnék falni egy pékséget meg egy csokigyárat.

Szerintem nem kell leszkoni róla,ez is hozzátartozik az élet élvezetéhez,csak mértéket kell tudni tartani.

Próbáld meg úgy enni a csokit hogy nem rögtön szétrágod hanem hagyod hogy szétolvadjon a szádban, többször megforgatod benne , ízlelgeted, kiélvezed az ízét, nem csak behabzsolod.

Ja és ne akkod edd mikor éppen csinálsz valamit hanem csak erre figyelj, merülj el a csoki ízében :)

2010. jan. 23. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én ilyen mértékben nem rajongok a csokiért,de azért szeretem.Nekem ettől függetlenül sokszor kell diétáznom, mert szénhidrátfüggő vagyok(saját megitélésem szerint, nem orvosi)Nos, én az édesség utáni vágyamat azzal tudom kordában tartani, hogy amikor rám tör az ehetnék, akkor tömény vaníliát szagolgatok.2-3 szippantás után már nem kivánom, úgy eltelít.Ezt nem én találtam ki, valahol olvastam erről, és nekem bevált.
2010. jan. 23. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
3 tábla csokit is képes vagyok megenni egyből és semmi bajom sincs tőle... :D Igaz nem gyakran csinálok ilyet.
2010. jan. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

egyél almát, vagy aszalt gyümölcsöt helyette:)

vagy ilyet... [link]

2010. jan. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ne szokj le, csak mozogj többet. :)

Helyettesíteni meg nálam legalábbis nem lehet, vagy valami sütivel esetleg. (nosalty.hu -n vannak irtó jó receptek)

A másik dolog meg, h olvastam valahol régen, h akinek felborul a bélflórájának összetétele, s a szervezetben a candida gomba elszaporodik, azok művelnek ilyesmit, kvázi "etettetik" magukat, mert cukrokra van szükségük a fennmaradáshoz.S ilyenkor lesz valaki cukor/csoki/sütimániás.

Nekem is szoktak lenni ilyen időszakaim, aztán meg elmúlnak.

2010. jan. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én 16évesen unom a csokit, és nem is szeretem, nekem túl édes. Alapból nagyon ritkán eszek édes dolgokat, főleg ilyen édes nasikat. :D

De ha rámjön, akkor van ilyen Dr.Oetker shake, csokis. :) Na az még nekem is belefér, mert ha több tejet rakok bele, nem olyan iszonyú édes. Szerintem tök jó, Teszkóba, Ósünben is lehet venni. :)

2010. jan. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a válaszokat ::)

Mozogni szoktam télen járkori amikor száraz az idő akkor sima kori meg minden este tornázok csk ténbyleg rengeteget eszek ami már kezd látszani és ez zavar :s

2010. jan. 24. 20:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!