Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hízni akarok! Hogyan?

Hízni akarok! Hogyan?

Figyelt kérdés

Túlzottan soványnak érzem magam. 14 éves lány vagyok, 170 cm és 47 kg!! :(

Az a baj, hogy sokszor éhes vagyok, de olyankor eszem is, de egy negyed óra múlva már megint éhes vagyok. Azt viszont nem tehetem meg, hogy negyedóránként egyek.

Nem tudnátok valami étrendet, ami segítene?? Már nagyon elkeseredtem.



2015. jan. 22. 22:32
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Állj rá a csokira és kólára. Na, meg még többet egyél.

Egyél este is. Nagy tányérral.

2015. jan. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ne egyél csokit, mert rá lehet szokni. Ne igyál kólát, mert rongálja a fogakat, a csontokat, tele van adalékanyaggal, és haszontalan üres kalória. Ne egyél éjszakára, mert rosszul leszel.

Nem mindegy, mit eszel. Nézz utána a glikémiás indexnek. Vannak gyorsan felszívódó szénhidrátok, a fehér liszt, cukor, amik gyorsan csillapítják az éhséget, de gyorsan vissza is tér. Egyél fehérjét, vagyis húst, zöldséget, hüvelyeseket: babot, borsót, sárgaborsót, lencsét, ezek laktatók és táplálók. Olajos magvakat (dió, mogyoró, ilyesmi) is ehetsz nasiként. Kenyérből teljes őrlésűt. És lehet, hogy nem ártana egy laborvizsgálatot kérni a házorvostól, ha minden igyekezeted ellenére nem tudsz hízni.

2015. jan. 22. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

14 éves lány létedre szép magas vagy, nyilván a nagy növés miatt vagy ilyen vékony és azért vagy sokszor éhes.


Én nem aggódnék emiatt. Egyél rendesen, majd hozzáhízol. 14-15 éves koromban én is nagyot nőttem, a 180 centimhez 55 kg voltam, aztán amikor megálltam a növésben megerősödtem.

2015. jan. 23. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszokat! :)

Utolsó válaszoló: igen, valószínűleg később majd megerősödöm, anyukám is meg apukám is ugyanígy nézett ki ennyi idős korukban, aztán kicsit később híztak is hozzá, nem csak nőttek. Csak az a baj,hogy ez az egész engem nagyon zavar, az iskolában is piszkálnak miatta, mondanom sem kell, hogy mellem az egyáltalán nincsen. Most vagyok 8.-os, így jövőre már másik iskolába fogok járni, és nem szeretném ha "vézna, deszka csaj"-ként könyvelnének el. :(

2015. jan. 24. 00:01
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

3-as vagyok:


sajnos a gimi ilyen, kegyetlenek a gyerekek. Szinte mindenkit csúfolnak valami miatt az évek során.. Túl szegény, túl gazdag, túl sovány, túl kövér, hülye neve van, buta, túl jók a jegyei..


14 évesen nincs melled, kit érdekel? Fiatal vagy még.. Szard le hogy mit mondanak mások, legyél magabiztos és ne érdekeljen.

2015. jan. 24. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha alkatilag ilyen vagy, nem fogsz hízni. Én 14 évesen 160 cm-hez 38 kg volt, puszkáltak is rendesen. Most 37 évesen, 1 gyerek után 49-50 kg vagyok. Hiába eszek sokat és olyan ételeket, amitől más már akkor hízik, ha rágondol, rólam minden kg lemegy☹ . Próbáld meg elfogadni, hogy te ilyen vagy. Tudom, milyen rossz, amikor piszkálnak olyan dolog miatt, amiről nem tehetsz, de gondolj arra, higy mig akin van felesleg, számilgat, mit ehet, Neked ilyen gondod nincs 😊.
2015. jan. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2015. jan. 24. 22:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!