Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha nem akarok...

Mit tegyek ha nem akarok semmiből maradékot hagyni és semmit nem akarok hagyni megromlani és inkább megeszem?

Figyelt kérdés
Amit kinyitok inkább megeszem még akkor is ha nem kívánom vagy nem szívesen eszem mert más sem akarja megenni, de sajnálom kidobni. Nem szeretek pocsékolni és a maradékot hagyni, inkább megeszem az egészet még akkor is ha alig fér belém. A másik ha ingyen van a kaja vagy adnak akkor is megeszem mondván ingyen van. Ez viszont nagyon rossz mivel fogyni akarok és ez így sokszor hátráltat.
2014. aug. 2. 20:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de sajnos én is pont így vagyok vele. :(
2014. aug. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyedül élsz?
2014. aug. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Vegyél lezárható zacsikat, műanyag dobozokat, külöböző tároló edényeket. Amit lehet, azt rakd a fagyasztóba. Nem romlik meg minden, ha nem eszed meg azonnal. Nem lehet, hogy nálad kicsit az a baj, hogy pl. kétszer egymás után nem ezsed meg ugyan azt? Egy ismerősöm volt ilyen, szerinte az abédről maradt kaja vacsorár már undorító, még akkor is, ha a hűtőben volt.
2014. aug. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem a szüleimmel és testvéremmel. Lehet igazad van hogy nem eszem meg ugyanazt kétszer sőt 1 nap kétszer ugyanolyat se eszek.
2014. aug. 2. 22:22
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor szerintem ezen kellene dolgozni. Hogy megértsd, hogy attól, hogy már ki van bontva, még nem romlott vagy rossz, nem lesz semmi baja. Ez kicsit finnyásság a részedről, ami viszont nem jó, mert sokkal rosszabbat teszel magadnak azzal, hogy akkor is betömöd magadba, ha nem esik jól.
2014. aug. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hülyeség ellen nincsen gyógyszer.
2014. aug. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

2es vagyok.

Akkor csináld azt, hogy pl felbontasz akármit, legyen az csoki vagy felvágott, mindenki egyen belőle.

A csokit oszd el, a felvágottból vegyél ki, a több szeletet pedig a családtagok egyék meg.

De igazából itt nem tudom, hogy mire gondolsz, hisz mi van becsomagolva?

2014. aug. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!