Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Lehet, hogy megromlott a...

Lehet, hogy megromlott a csoki, amit ettem? Nem akarok hányni!

Figyelt kérdés
Találtam egy felbontatlan csokit, ami mikulás óta van meg, csak elfeledkeztem róla. Megettem. Nem volt rossz íze, csak egy picit más... Picit furcsa íze volt. Létezik, hogy megromlott? Okozhat gyomorrontást? Nagyon nem szeretnék hányni... :( Megnyugtatnátok, hogy semmi gond se lesz?

2014. máj. 11. 18:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi gond, nem fogsz hányni egy kis csokitól :) Amúgy meg a csoki tulajdonképpen nem tud megromlani. :)
2014. máj. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hogyne. Semmi gond se lesz:))
2014. máj. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A csoki gyakorlatilag nem tud megromlani. Max kicsapódik benne a vaj vagy belemászik a hangya vagy ilyesmi. De azt úgyis észrevennéd.
2014. máj. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
50%

Visszatért a hányás fóbiás kérdezőnk :)


Mikulás óta nem romlik meg, és menj el pszichológushoz, mert már rengeteg hányós kérdést feltettél.


Nem kell tőle félni. Kijön, és kész. Senki nem halt még bele egy hányásba.

2014. máj. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Elnézésedet kérem, de ez az első hányással, evéssel kapcsolatos kérdésem. Azért nem akarok hányni, mert nagyon fontos matematika témazáróm lesz holnap, és nyilván nem szeretnék lebetegedni előtte. Nincs hányás fóbiám, nem félek tőle, először fordul elő, hogy izgulok miatta. De sajnálom, hogy ki mertem írni egy ilyen kérdést...


A válaszolóknak pedig köszönöm! :)

2014. máj. 11. 18:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!