Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Bontatlan sajtkrém megromlott?

Bontatlan sajtkrém megromlott?

Figyelt kérdés

Tegnap vettem egy sajtkrémet, direkt úgy veszem, hogy a számolok a szavatossági idővel, ami még több mint egy hónap mire lejár, tehát "friss" termékről van szó.

Erre azt vettem észre, hogy erősebb illata van, kb. ahhoz tudnám hasonlítani mint amikor a házi tejnek erősebb "boci" szaga van. Nem rossz ízű, de kicsit erős nekem.

Szerintetek létezik, hogy megromlott bontatlanul ?


2014. márc. 6. 09:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Előfordulahat. kostold meg ha nem savanyú akkor jó.
2014. márc. 6. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát az az igazság, hogy ez "alapból" savanyú ízű ezért sem tudom eldöntnei :D
2014. márc. 6. 09:26
 3/4 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy a boltban, vagy a raktárban helytelenül tárolták (ingadozó hőmérséklet), így hiába a szavatossági idő, hiába bontatlan a csomagolás, mégis megromlott.


Én is jártam már így, általam ismert márkából vásároltam, tudtam, hogy milyen az íze, így rögtön kiszúrtam, hogy romlott.


Én inkább kidobnám, annyit nem ér egy doboz sajt, hogy beteg legyen a családom.

2014. márc. 6. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem lehet az rossz, csak érettebb íze van. keverj hozzá kis tejfölt vagy joghurtot, az lágyítani fogja a karakteresebb ízt.

minden sajtféleségnél előfordulhat ilyesmi, hogy teljesen jó szavidős, de egy kicsit másabbnak érezzük, mint máskor.

Én nem dobnám ki, mert semmi egészségkárosító hatása nem lehet !

2014. márc. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!