Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Romlott trappista sajt?

Romlott trappista sajt?

Figyelt kérdés
Vajon romlott volt? Tegnap vettem de olyan ragadós volt az alja meg fura szaga volt...ettől függetlenül penészes nem volt...ja meg megettem vmi Karát pácolt pulykasonkát, ami már napok óta fel volt bontva viszont az illata jó volt.. ugye nem lesz semmi bajom ?
2014. dec. 12. 14:54
 1/4 anonim ***** válasza:
64%

Nem értem hogy ha valami gyanús kinézetű/szagú/állagú, azt miért kell megenni?? Ezernyi kérdés szólt már erről, hogy romlott volt e vagy sem... Ha gyanús, akkor kuka... ( szerintem )


Amúgy, ha romlott volt, maximum menni fog a hasad, vagy esetleg hányingered lesz tőle...

2014. dec. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Trafó1 ***** válasza:
100%
Vizes volt a sajt alja, hűtőben megesik a sonka meg ha finom volt nincs baja, ne aggódj megmaradsz.:-DDD
2014. dec. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

"Nem értem hogy ha valami gyanús kinézetű/szagú/állagú, azt miért kell megenni??"


Monnyuk a zilyen magamfajta nyugger aljanépné megesik, hogy éhes, de nincs más.

2014. dec. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A trappista sajt, addig jó, ehető szokott lenni, amíg nem penészes. Túlparázod.
2014. dec. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!