Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az ilyen nemi...

Mit gondoltok az ilyen nemi szerv alakú tortákról?

Figyelt kérdés

Pl. ilyen:

[link]


..de láttam már rengeteg hasonló ilyen tortát az ilyen oldalakon, fiúknak pedig cs ö cs ös, dekoltázs vagy p1na alakú torták.

Szerintem elképesztően ízléstelen, ócska és már gusztustalan ajándék.Ha ilyet kapnék azt hiszem az arcomra fagyna a mosoly. :))

Ti hogyan reagálnátok egy ilyen ajándékra? Kaptatok már ilyet, vagy esetleg ajándékoztatok ??


2010. jan. 24. 10:04
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
97%
Apám is kapott már hasonlót, tök jó. :)
2010. jan. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim válasza:
86%
Szerintem gusztustalan.
2010. jan. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
76%
Akinek az ilyen torták tetszenek,annak baj van az ízlésével.,és nem csak annak aki kapja,hanem annak is aki adja.Én biztosan a képébe vágnám az illetőnek.Ha viccelődni akar,akkor találjon ki valami valóban vicceset,de nem ilyen gusztustalanságot.
2010. jan. 24. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
76%
Pusztán intelligencia kérdése, hogy mer-e valaki ilyet ajándékozni a másiknak vagy nem. Én bátran ki merem jelenteni, hogy én biztos nem kapnék senkitől sem ilyen ocsmányságot, mert a családtagjaim, barátaim, ismerőseim vannak annyira intelligensek, hogy belássák, hogy ez sem nem vicces, sem nem jópofa. Akiknek meg világít a negro a szájukban, azok viccesnek találják.
2010. jan. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
97%

Én egyszer ilyet csináltattam a páromnak, nem tartom ízléstelennek! No de nemi szerveket azt már igen!Az gusztustalan!

[link]

2010. jan. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Arról lehet vitatkozni, hogy mennyire izléstelen (nekem eszembe se jutna ilyet adni, de kapni se szeretnék, mint valaki irta, ehhez intelligencia-hiány kell, hogy tetsszen), de utánna ezt enni már kimondottan gusztustalan dolog - olyan, mintha valaKIT ennék, ha csak rágondolok is kevereg a gyomrom.


25/N

2010. jan. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
hát valószínüleg úgy tennék, mintha eredeti ötletnek tartanám és tetszene, nem bántanám érte az illetőt de tuti hogy zavarba jönnék. biztos hogy senkinek nem vennék ilyet, még a legjobb barátnőmnek sem, kitudja ilyenkor ki hogy reagál rá. L/19
2010. jan. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

nimfonániás lánynak pl. sztem kitűnő ajándék egy f*szalakú süti. :D

de amugy szerintem gusztustalan. :D

2010. jan. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Szerintem ízléstelen ajándék. Jó, a kis 15éveseknek biztos nagy poén, de én a 18 éves fejemmel soha nem ajándékoznék ilyet, és ha kapnék se örülnék neki. Szerintem ezt a két témát nem kellene összekeverni. Külön-külön jó dolgok (=D), de együtt ... nemár:/


18/L

2010. febr. 16. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
undorító!
2011. okt. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!