Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az ilyen nemi...

Mit gondoltok az ilyen nemi szerv alakú tortákról?

Figyelt kérdés

Pl. ilyen:

[link]


..de láttam már rengeteg hasonló ilyen tortát az ilyen oldalakon, fiúknak pedig cs ö cs ös, dekoltázs vagy p1na alakú torták.

Szerintem elképesztően ízléstelen, ócska és már gusztustalan ajándék.Ha ilyet kapnék azt hiszem az arcomra fagyna a mosoly. :))

Ti hogyan reagálnátok egy ilyen ajándékra? Kaptatok már ilyet, vagy esetleg ajándékoztatok ??


2010. jan. 24. 10:04
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Ha nem gond írjatok kort és nemet is :) Én F/25 vagyok.
2010. jan. 24. 10:05
 2/20 anonim válasza:
88%

ocsmány. a képébe vágnám annak akitől kapom.

17/L

2010. jan. 24. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
88%

Attól függ ki adja és főleg ki kapja és milyen alkalomkor. Ettől függően lehet jópofa, vicces, de valószínűbb hogy ízléstelen és goromba.

F40

2010. jan. 24. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
95%

Ha ízlésesen van elkészítve a torta akkor lehet jó pofa is.

De ez a képen elég ocsmány.

Cicis tortát már készítettünk barátikörben, egy barátnak. De az jól nézett ki (szép melltartója volt a ciciknek:) Ja és 1-1 kis üveg pia volt a cicikben:) Az illető örült neki:)

L/29

2010. jan. 24. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
98%
Hát ha én kapnám mondjuk nem csinálnék ügyet belőle de egy egyszerűbb tortának jobban örülnék. Ha jól van megcsinálva és olyannak adják aki ezt értékeli és tudja ilyen szinten venni a viccet akkor lehet neki adni. Nekem anyum már csinált ilyet a nagybácsikámnak. Ő nagyon örült neki de ő ilyen. Ő az a vicces nagybácsi.
2010. jan. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim válasza:
95%
Legénybúcsúra esetleg...viccből. De amúgy gusztustalan...
2010. jan. 24. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
98%
A fotón látott tortán, akár egy úthenger is átmehetett volna, úgy nézett ki.
2010. jan. 24. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
98%
2010. jan. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
98%
viccnek jó,de meg kell gondolni,h.az ajándékozott milyen típus..illik-e hozzá egy ilyen poén..csak akkor adnék ilyet,ha 100% h.nem sértődik meg
2010. jan. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
98%
Az igazság az, hogy a cukrászok azért készítenek ilyen tortákat, mert van igény rá. Azt az ajándékozónak kell tudni, hogy az ajándékozott hogyan fogja értékelni. Ha érti a viccet, akkor nincs probléma, de ha nem, akkor csakis balul sülhet el az ajándékozás.
2010. jan. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!