Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mi lenne az ideális étkezésre...

Mi lenne az ideális étkezésre költendő összeg havonta, két főre?

Figyelt kérdés
Beleszámolva mindent, feltéve, hogy otthon főznek, legalább heti kétszer (akár több napra).
2014. okt. 12. 17:53
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

#10: Vannak a szendvicsnél olcsóbb és főleg jobb ételek... Nekem is elég vad az ilyen összeg, de tudom, hogy vannak családok, akik ennyiből oldják meg. Ha belegondolunk, milyen olcsó alapanyagok vannak (rizs, hüvelyesek, zsírok), nem is tűnik lehetetlennek, mindössze pl. nekem roppant szokatlan lenne ezen a szinten mozogni.

A normál embereknek rengeteg túlárazott bolti cucc, nasi, üdítő fér bele a keretbe, ezek kivételével s némi átalakítással máris durván sokat zuhanna az ételköltség, persze nem mindenki esetében, de sokaknál.

2014. okt. 13. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!