Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Magyarországon kapható már...

Magyarországon kapható már fehér tea?

Figyelt kérdés
Ha igen akkor hol, és mi a neve?? És ugy halottam, hogy abba sok vitamin van, pontosan milyenek??
2008. aug. 8. 12:38
 1/3 anonim ***** válasza:

igen:

[link]

[link]


a drogériákban szerintem kapható

2008. aug. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A Pickwicknek van fehér tea kollekciója, én az Intersparban szoktam venni, és feleannyiba kerül, mint a gyógynövényboltokban...
2008. aug. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

nem vitamin van benne, hanem gyógyhatású- a pickwick pont megteszi, de a teakanne sokkal jobb.

Hatóanyagok , illóolajok töményebben vannak jelen, mivel a teacserje legfiatalabb leveleit használják mindenféle fermentálás nélkül..tehát a legfelső levélpárból van, naponta kell leszedni.

A zöld tea a következő levélpár, a fekete tea pedig a többi, de azt fermentálják (feltárják) így felszabadul a benne lévő tein, koffein.

A fekete teák frissítő, a fehérteák nyugtató-gyógyító hatásúak.

Élelmiszerismeret tananyag- vendéglátóipari szakkönyv 4.-éves.

Üdv!

2008. aug. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!