Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mit szoktál reggelizni?

Mit szoktál reggelizni?

Figyelt kérdés

2014. szept. 7. 16:09
 1/6 anonim ***** válasza:

Amikor még ettem napi 3-szor, akkor a rántotta volt a kedvencem s hozzá még valami olajos magvas cucc, hogy jól is lakjak. A nyers zöldség kötelező.

Ha tojáshiány van, akkor magkenyeret eszem valamivel, vagy valami olajos magvas egyebet, de volt már példa maradék főtt ételre is, bár azt inkább ebédre szeretem pozicionálni.

Próbálkoztam már sült zöldséggel, de az nem laktat, bár igen kellemes :)

Kissé speckó étrendem van, főleg időnként. De a rántotta akkoris maradna, ha egészen máshogyan ennék. Sosem unnám meg.

2014. szept. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Rántotta, tukortojas, bundaskenyer, tojas krem, tojassalata, házi pék süti, melegszendvicsek kulonbozo változatai, tejbegriz, de ma pl tegnapról maradt palacsintát ettem :)
2014. szept. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Attól függ:

- tojást (tükrösen, rántottaként, lágyan...)

- fél szelet kenyeret (szalámi, sajt, zöldség)

- müzlit tejjel

- előző napi főtt kajcsit,

de a csészényi kapucsínó az állandó. :D

2014. szept. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Változó. Ma közepesen főtt tojást ettem vajas pirítóssal, házi sajttal. Holnap munkába áfonya, szilva natúr joghurttal.
2014. szept. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Változó. Általában kis szelet kenyér + felvágott + sok zöldség. Most épp pirított barna kenyeres, friss sajtos verzióban. Tojást viszonylag ritkán, akkor is inkább tükörtojás vagy rántotta formátumban. Néha zöldségkrém, de ezekkel még aktívan kísérletezek.

Édes dolgokat egyáltalán nem eszek reggel.


Ja igen, a lórúgás erősségű tea az állandó.

2014. szept. 9. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
tea + jó reggelt vagy lekváros kenyér. csak édes dolgokat szoktam reggelizni, viszont utána egész nap nem kívánok semmi édeset :)
2014. szept. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!