Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hogy készitsem el itthon a...

Hogy készitsem el itthon a gyros tálat? Mennyiből jön ki kb? 17 /L

Figyelt kérdés
2010. jan. 17. 22:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Veszel zöldségeket( kígyóubi, paradicsom, hagyma, káposzta vagy saláta)ezeket apróra vágod. Húsnak én csak csirkemellből szeretem, mert az finom puhára sül meg, nagyon omlós lesz. Szóval ezt csíkokra vágom, és gyros fűszerkeverékkel serpenyőben megsütöm. A szósznak natúr joghurtba foghagymát nyomok, (1 kis dobozba 1 nagy gerezd)plussz a husi alól egy fűszeres szaftot is belelocsolok. Pitát teszek mellé, vagy krumplit sütök és kész!:)
2010. jan. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
9%
rendelj
2010. jan. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én hasonlóképp csinálom, mint az első, csak görögsalival, és erőspistából csípős szószt hozzá... pitát mindenhol lehet venni, ahogy a gyrosos fűszerkeveréket... isteni finom, plusz a joghurtos öntet:) épp szombaton csináltam
2010. jan. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

[link]

itt a görögsaláta recepje esetleg...

2010. jan. 18. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen
2010. jan. 18. 12:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!