Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Rászoktam volna a kávéra? Mit...

Rászoktam volna a kávéra? Mit csináljak? Lent

Figyelt kérdés

Csak a 3 in 1-et tudom meginni.

De 3-4 napnál tovább nem bírom,hogy ne igyak :O

Egyszerűen rosszul leszek,és rosszul érzem magam,ha nem iszok. de csak is ezt a 3 in 1 et. valaki van még így?



2014. aug. 26. 18:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Én meg napi két rendes kávét iszok. Ha kimarad, akkor használhatatlan vagyok. Na és? :D

Bár a 3in1 az szvsz nem kávé, kérdés miféle adalékanyagok vannak benne, de a kávé alapvetően nem egészségtelen amúgy. De ha nincs magas vérnyomással problémád, akkor nyugodtan ihatsz kávét.

2014. aug. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 cli_hlt ***** válasza:

Igen, igen, a koffein addiktív, üdvözöllek a klubban. :P


Leszokni könnyebb, ha nem hirtelen próbálod, hanem csökkented az adagot, mondjuk felezz meg egy csomagot, és csak a felét idd meg egyszerre.


Így a megvonási tünetek enyhébbek lesznek.

2014. aug. 27. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

3-4 nap?

Te egy hős vagy!!!

Én 3-4 kávét iszom naponta! Reggel, otthon csak a frissen darált kávéból készült fincsi forró krémes valódi kávét iszom. Nap közben attól függ, hogy milyen büfé van a közelben. Ha nincs, még az automatából is megiszom, csak hozzájussak. Nade az vigasztal, hogy az orvosaim azt mondják, ne aggódjak, semmi gon, nem fogok sztrókot kapni.

2014. aug. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sok buta válaszoló viccesnek tartja, de csak bebeszéled magadnak, hogy ez valós függőség. Ez olyan, mintha azt mondanám, hogy rászoktam a sütire, mert kívánom minden órában. Egyszerűen csak szereted. Más kérdés, hogy semmi baj nincs abban, ha iszol napi szinten kávét, kár az egészet túldimenzionálni. Hacsak nem 12 éves vagy...
2014. aug. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Jajj de egy basavanyodott, antiszociális lehetsz, ha ennyire nem érted a tréfát, és még le is butázod emiatt az embereket.


Kedves kérdező. Nyugodtan megihatod minden nap a kedvenc 3 az egybenedet. Ez nem olyan függőség, ami veszélyes lehet.

2014. aug. 29. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!