Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Milyen palacsintát szoktatok...

Milyen palacsintát szoktatok enni? :D

Figyelt kérdés
anyu holnap csinál palacsintát és kicsit unom már a megszokottakat..xD ugyhogy tippeket kérekszépenXD
2010. jan. 15. 22:47
1 2 3
 11/21 anonim válasza:

Én pudingal szoktam enni: 3 réteg palacsinta két vastag réteg pudingal. :D

+ szeretem még lekvárral (barack, szilva, meggy), túróval és nutellával. :)


15/F

2010. jan. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim válasza:
nutellás-banános!! imádom!
2010. jan. 15. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
76%
nutellás és túrós forever! :)
2010. jan. 15. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
már írták, de én is a pudingosat szeretem, meg a nutellásat.
2010. jan. 15. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
76%
valóban a nutellás-banános a legjobb,de énmég szeretem a turos barackosat is.nem lekvár hanem konzerv avagy nyáron igazi barack.gesztenyés se rossz.
2010. jan. 15. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

kakaós

lekváros

túrós

fahéjas-cukros


de ha különlegesebb kell akkor van:


Csokis palacsinta: vegyél 1 bögrét rakj bele kakaóport jó sokat és egy pici vizet! és kavard össze. annyi vizet adj hozzá amíg folyékony krémes állaga nem lesz. de ne legyen totál folyós csak kicsit. azt meg majd látod hogy mikor elég.


Sajtos palacsinta: bátyám volt kint Hollandiába. volt ott instant palacsinta por meg... mind1 szóval reszelj egy kis sajtot szórd rá a palacsintára tekerd össze és hamm... :D nagyon különleges és finom palacsinta! csak ajánlani tudom! (nekem nagyon ízlett)

2010. jan. 16. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

vanilia-kokusz

csoki/nutella-kokusz

2010. jan. 16. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
76%
Egy jó Gundel-palacsinta vagy csusztatott palacsintánál nincs is jobb!!Vagy káposztos paller..,az se rossz;)
2010. jan. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
*káposztás
2010. jan. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:

hát a szokásosak nálunk

túrós, kakaós, fahéjas, lekváros persze több féle lekvárból (kedvencem az őszibarack), és a különböző krémes galacsinok lehet főzött krémből, vagy csak valami pudingból amit fel lehet dobni egy kis hozzáadott porcukorral ha nagyon édesszájú vagy, aztán persze mákos, diós de ezekből is lehet krémet csinálni nem csak ledarálva, a dió sárgabaracklekvárral nagyon fincsi én mindig úgy eszem a lekváros tésztát.

2010. jan. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!