Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Milyen Coop-os termékeket...

Milyen Coop-os termékeket fogyasztotok-használtok?

Figyelt kérdés

Én ezeket:

- margarin, vaj, vajkrém, virsli, felvágott, szalámi,májkrém, tej, tejföl, trappista, joghurtok, tejszínhab

- sajttal töltött pulykamell, rántott cs.mell filé

- gomba, ananász konzerv

- sütőpor, vaníliásc., kristályc., liszt, búzadara, tészták, teák, olaj, rizs, só, citromlé, ecet, pudingpor, csomagolt fűszernövények (babér, stb), capuccino, kakaópor

- 100%-os narancs, multi, szűrt gy.levek, ásványvíz

- vízkőoldó, fehérítő

- mustár, ketchup, majonéz

- wc papír, papírzsepi, néha tampon, szalvéta

- nasik: kréker, pisztácia, mogyoró, popcorn, kekszek, karikák, puszedlik,

- háztartási keksz, sütibe való aromák, babapiskóta, kókuszreszelék, tortabevonó csoki, mazsola,

- szárazak, csomagolásban: bab, lencse, s.borsó, mák...

- folyékony szappan, fültisztító, vatta, vattakorong, körömlakklemosó,

- alufólia, sütőpapír, folpack, gyufa, mosogatószivacs, szemeteszsák, zacskó, de még harisnyát is vettem már, sos kellett, máshol nem volt. :D


Szinte minden a Coopból van. :D Kicsit ijesztő... :D Ti hogy vagytok vele?


2010. jan. 15. 19:42
 1/9 anonim válasza:
50%
Mért érdekel?
2010. jan. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mert sokan úgy gondolják, hogy nem minőségi, szerintem meg nagyon jók, csak a csomagolás más. De tudod, kérdésre nem kérdéssel válaszolunk. :D
2010. jan. 15. 19:51
 3/9 anonim válasza:
69%

a csomagolásuk, na az tényleg jó :-)))

egyébként a mirelt árut meg a felvágottat én tőlük inkább nem, az édességeket se nagyon.

2010. jan. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Mi meg a mirelit árut csak onnan, a Ságától sajnos nagyon rosszul lettem. :(
2010. jan. 15. 19:59
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Coopos csirkefalatkákat nagyon szeretjük! Meg a panírozott csirkemellük is finom.
2010. jan. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
gyakorlatilag bármit a coop-tól,ha az ára megfelel,minőségével sosem volt semmi bajom,sőt,sokkal jobban,mint pl a nagyáruházak saját márkái...
2010. jan. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
sajttal töltött pulykamell, rántott cs.mell filé (szerintem nagyon finom), tortára vmi reszelék, és körömlakk lemosó:D szerintem ez nem ijesztő egész jó dolgokat lehet ott kapni és ha közel van miért mennél máshová?
2010. ápr. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

szemeteszsák, szalvéta

kb. ennyi. :D

2010. jún. 21. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Coop-os panírozott csirkemell! meg a Coop-os kiscsokok, ami van banánosba, epresbe, kakaós, gesztenyés, meg zselésbe epres meg banános :) 30 ft kb de én imádom!! mega gumicukrot is (: más Coopost nem fogyasztok
2010. jún. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!