Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Be lehet váltani pénzre a...

Be lehet váltani pénzre a Sodexo meleg ételkezési utalványt? Ha igen, hol?

Figyelt kérdés
2010. jan. 4. 18:25
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Istenem, ez a nehéz felfogás...

Azért nem ad érte senki ugyanannyit, mert NEM ÉR ugyanannyit. A kp-vel bárhol, bármit kifizethetsz, az utalvánnyal viszont csak erősen körbehatárolt dolgokat.

Bemész egy étterembe, fizetsz 5e Ft kp-vel, akkor abból visszaadnak, de ha utalvánnyal fizetsz, abból nem!

2010. jan. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Ez igaz, de csak akkor, ha olyanok a címletek, hogy megéri. Tehát, ha mondjuk legalább ennyit akkor is vásárolna, ha készpénzzel fizetne. Mivel ebből pénzt nem adnak vissza, az ember inkább vesz még valamit mellé, hogy ne vesszen kárba az utalvány. Ilyen szempontból szerintem sem gáz, ha akár valaki kevesebbet is ad érte. Ez olyan típusú dolog, ahol mindenki jól jár, nem csak az, aki el akarja adni a jegyet.
2010. jan. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
21:38-as vagyok, nem az előttem lévőnek írtam, hanem aki még az előző oldalon volt...
2010. jan. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Jó de aki megveszi tőle tegyük fel, az azért teszi, mert neki baromira mindegy, mert úgy is mittudomén pizzát fog rendelni, vagyis meleg ételre költi
2010. jan. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

"Istenem, ez a nehéz felfogás...

Azért nem ad érte senki ugyanannyit, mert NEM ÉR ugyanannyit. A kp-vel bárhol, bármit kifizethetsz, az utalvánnyal viszont csak erősen körbehatárolt dolgokat.

Bemész egy étterembe, fizetsz 5e Ft kp-vel, akkor abból visszaadnak, de ha utalvánnyal fizetsz, abból nem!"



Nálad vannak problémák a felfogással.szerinted miért vannak az utalványok különböző címletekben?nem azért nem adnak vissza mert nem ér annyit,hanem mert nem adhatnak vissza,mert kp ra nem váltható ha bemész egy étterembe és 5180 ft a számla akkor nem baszod oda a 12000-es tömböt mert úgyse ér annyit hanem kiveszel 5000 et utalványban és egy kétszázast odaadsz mellé.de amelyik "ember" megveszi nyomott áron mert szerencsétlen embernek kp kell mert a villanyra vagy fűtésre kell a pénz igenis megkárosítja 3-4 ezer forintal.tehát ha tetszik ha nem 1 forint utalvány 1 forintot ér.az meg a te hülyeséged ha úgy vásárolsz vele,hogy elveszted a felét.

2010. jan. 5. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2010. jan. 5. 19:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!