Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Melyik a kedvenc fűszeretek?...

Melyik a kedvenc fűszeretek? Miért?

Figyelt kérdés

2014. jún. 15. 18:10
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Ha csak egyet választhatok, akkor a rozmaring! Imádom...

Van egy szép terebélyes rozmaringbokrom is. A férjemet a világból ki tudom kergetni az illatával, én naphosszat szagolnám, enném...

Krumplihoz, gombához, almához, hagymához, répához miiiindenheez!


Nagyon szeretem még a bazsalikomot, oregánót, majorannát, petrezselymet, snidlinget, kakukkfüvet és zsályát is.

2014. jún. 15. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Én sem tudok csak egyet kiválasztani, de kedvencem a bazsalikom, majoranna,borsfélék, boróka, tárkony, snidling, fokhagyma, curry, gyömbér.... és még sokan mások.
2014. jún. 16. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
nem vagyok egy nagy fűszer-fan, minimálisan használom őket ha főzök (a férjem meg nagyon nagy fűszeres, tehát neki utánfűszerezek mindent), de pl a kijevi csirkemell a szerecsendiós vajas töltelék miatt a kedvencem, mennyei!
2014. jún. 16. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Nekem sok kedvencem van. Már mint ha a saját kérdésemhez engedigek hogy hozzászóljak. :D Nagyon szeretem a sót, de csak finoman, mert elnyomhatja az ízeket, de egyébként kihozza. A fokhagyma, mert a paradicsomba, zöldséges tejfeles ételekbe életet lehel. A paprika, mert qualifikál. A kömény, mert a hideget meleggé teszi. A bors, mert izgalmas. A fahéj, mert erotikus. A bazsalikom mert mindig friss és űds, de gyógyít. A curry ( nem a fűszersó, hanem a levél), mert felpezsdít. A majoránna mert elűzi a boszorkákat és nincs olyan pipi ami ne ízlene tőle. De a favorit a vaj. A vaj ( tejes) mint a varázsló. Bármit is észíts vajas alapon, mint ha a mennyben járnál. Krémes, lágy és nincs olyan fűszer ami ne szaeretné. :)
2014. jún. 17. 21:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!