Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ti is szeretitek a punding bőrét?

Ti is szeretitek a punding bőrét?

Figyelt kérdés
azaz mikor hül picit és egy vékony réteg a tetején megköt de alig egy mili vastag...

2014. máj. 30. 21:45
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Na, hogy kilógjak egy kicsit a sorból, én nem szeretem, eldolgozgatom, hogy ne lássam :) Ugyanígy vagyok a kakaóval, ha megbőrösödik, akkor vagy leszedem, vagy nem iszom már meg.
2014. máj. 31. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Kerdezo, te sem forron eszed. Mert ugye azt irtad, hogy csak a boros reszt eszed le a tetejerol mindig, igaz? Az pedig azert borosodik, mert kihult.:) De nem kotozkodni akarok, felre ne erts.

Egyebkent most a valaszokat nezve eszembe jutott a menzas tejbegriz es kakao, amin szinten volt bor. Huh...eleg volt csak meglatnom, egy arva falatot nem voltam kepes enni a kajabol, hiaba szedte le nekem a tanito neni anno.:)

2014. máj. 31. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

utolsó... nincs gáz.. :D


de mikor kiöntöm az edényből amiben megfőtt, akkor kb 2-3 perc mulva a teteje már bőrös lesz nem vastag még tán egy mm vastag sincs de bebőrödzik.... van mikor meghagyom és mindig csak a bőrét eszem le de van mikor türelmetlen vagyok és benyomom egybe az egészet...:D

2014. jún. 1. 08:40
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Az a legjobb része :3
2014. jún. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Igen, tudom mire gondolsz :) pont az a jo, hogy ami boros, az mar nem olyan forro, hogy vegigegesse a szajpadlast:) en kitartok amellett, hogy akkor jo, mikor mar pudingforma formaju, kemeny az egesz. :) Nekem megeri varni, sot van, hogy este keszitem, hogy reggelre mar jo legyen, es azt reggelizem gyumolccsel.:)

Egyebkent a bolti pudingok miert nem kemenyek? Azok nem tartjak magukat a doboz nelkul, vagy igen? En csak Danettet veszek, mast nem kostoltam meg, nem bizalomgerjeszto egyik sem nekem. Inkabb elkeszitem Dr.Oetkerbol. Csak a Danettet nem tudom otthon kivitelezni ;)

2014. jún. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
a boltit azt nem tudom miért de nem tartják magukat doboz nélkül azok olyan löttyedtebbek, bár jó ötletet adtál, lehet hogy kipróbálom hogy veszek bolti kis kupás pudingot, azt aminek hab is van a tetején és beteszem egy kis időre a fagyasztóba hogy milyen lesz... nem megfagyasztani akarom csak jól lehűteni...
2014. jún. 2. 11:21
 17/18 anonim ***** válasza:
Igen, nagyon! :-) A kakaón is nagyon szeretem!
2014. jún. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Nem hinnem, hogy jo otlet a fagyasztas, hiszen a fozos pudingnak is boven eleg az huto homerseklete, ott is 'formas' lesz.:)

De kivancsi vagyok, sikerul e?

A boltban ma eszembe jutott a kerdesed a hutos reszlegnel, korbe is neztem , de egyedul egy nagyobb, kicsit kuglof formaju kremdesszer tunt olyannak, ami formatarto egyedul is. Ki kell bortitani elvileg, es az aljan levo folyekony cucc (gyumolcs vagy karamell), raomlik a szilard kremre, mint egy ontet. Milli a markaja, szerintem te is lattal mar.

2014. jún. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!