Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ti is szeretitek a punding bőrét?

Ti is szeretitek a punding bőrét?

Figyelt kérdés
azaz mikor hül picit és egy vékony réteg a tetején megköt de alig egy mili vastag...

2014. máj. 30. 21:45
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy furcsa, de nekem pont az a kedvencem. :3
2014. máj. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az a kedvencem. Bőre nélkül nem is kell a puding.
2014. máj. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Én is szeretem, de én általában nem szoktam megvárni, mert én a pudingot csak akkor eszem meg, mikor még forró.
2014. máj. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt szeretem benne a legjobban, pont ezért sosem szerettem a hidegen összekeverhető pudingokat, csak a főzőseket.
2014. máj. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Keptelen lennek forro pudingot enni, en pont ugy szeretem, ahogy a csomagolas kepen van, mikor mar forma nelkul is tartja az allagat. :) Van pudingos formam, megvarom, mig megdermed a hutoben, kiboritom es ugy eszem. A vanilias a kedvencem, neked?;)
2014. máj. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
100%
Kedvenc :)
2014. máj. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Az a legjobb :D
2014. máj. 30. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Én is imádom :D forrón szoktam enni mikor megfő, megvárom hogy bebőrözzön aztán azt leeszem, majd megint várok és megint eszem... :D sokan mondják hogy nem szabad forrón enni mert betegek leszünk tőle, de valahogy ez rám nem hat, még csak meg se fájdul a hasam a forró pudingtól, bár ez lehet hogy felfogás kérdése is, mármint hogy teszek rá nem érdekel megeszem forrón, és semmi bajom ne, lesz vagy nem nem eszek belőle mert beteg leszek aztán na jó mégis csak eszek egy kicsit és utána tényleg beteg lesz tőle...
2014. máj. 30. 23:16
 9/18 anonim ***** válasza:
Kicsit olyan ez mint a Nutella, ha az ember kanalazza az üvegből akkor mindig a legelső még sima felületből szedett adagok a " legfinomabbak ", pedig ugyanaz teljesen. :)
2014. máj. 31. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb, de a házi tejnek is a fölét szeretem legjobban - bár néha túlzásba viszem és rosszul leszek tőle. :D
2014. máj. 31. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!