Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Nagyon nehezen hízó vagyok!...

Nagyon nehezen hízó vagyok! Hogyan hízhatnék fel kb 20 kilót?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok.fiú.

csak 56 kiló vagyok.180cm.Nehezen hízok:S Mit csináljak? Amugy eleve nem mozgok sokat, egész nap gép előtt ülök.Már vagy egy éve 56 kiló vagyok se több se kevesebb szinte mindig ugyanott vagyok!

Valami jó hízókúrák?

Amúgy igen, legalább 20 kiló kell rám, és nemérdekel, hjogy nem egészséges!Tiszta csont vagyok.

Várom a hasznos válaszokat.

elöre is köszi


2009. dec. 30. 17:23
 1/6 A kérdező kommentje:
najó a 20 kiló lehet hogy sokxDDD de akkoris! értitek nem? aztakarom hogy nelegyek csontos :(
2009. dec. 30. 17:31
 2/6 anonim ***** válasza:
vegyél isosource tápszert!finom, és hízlal!Neten utánatudsz nézni hol kapsz és mi van benne!A párom is sokáig itta!
2009. dec. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
nekem az se használt
2009. dec. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Én is így voltam. Leálltam a növésben és simán elkezdtem vastagodni.:)Próbálj meg majd akkor minnél többet mozogni, hogy hasznos célt szolgáljanak azok a felszedett kilók.
2009. dec. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

hat en is akarok hizni de en se tudok 196 cm magas vagyok es 82 kg de normalisan legalabb 95nek kenne lennem:)

nekem sokszor ajanlottak h ugyan abban az idopontban egyek.... sajna en ezt nem tudom megcsinalni mivel nagyon ossze vissza vannak az oraim a suli miatt:p

de remelem nkd bejon:)


18/F

2009. dec. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

helyzetjelentés!:D

sikerült híznom 3 kilót, köszönhetöen a Bkomplex nevű tabinak, plusz még C vitaminokat is szedek! Anyám deboldogvagyok:DDDDD Bár nem látszik rajtam:/ De ha tovább szedem akkor lassacskán felszedhetek több kilót is:D köszi az eddigi válaszokat irhattok még!!!

2009. dec. 31. 19:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!