Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mit értetek minőségi étel alatt?

Mit értetek minőségi étel alatt?

Figyelt kérdés

2014. máj. 1. 12:36
 1/6 anonim válasza:
Ez így elég tág. Mondjuk nem chips, csoki, cukor, cukros üdítő, sült krumpli halomra, hanem hús sok zöldséggel (nyersen, párolva, csőben sütve), némi körettel. Fehér kenyér helyett teljes kiörlésű, fehér liszt helyett zabpehely liszt, tk liszt, sovány sonka, mindenhez sok-sok zöldség, gyümölcsök, joghurt, túró. Ilyenekre gondolsz?
2014. máj. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

én a jó alapanyagokból készítettet.

tehát nem tescos hús és ki tudja milyen e-kkel tartósított vackokat

2014. máj. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ami tartalmaz minden olyant amire az emberi szervezetnek szüksége van pl vitaminok.
2014. máj. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyers alapanyagokból készült, minél kevesebb ipari finomításon átesett étel. Ami pedig nyersen ehető, az lehetőleg nyersen (pl. zöldségek, gyümölcsök).
2014. máj. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Gondolj bele, hogy mi a minőségi. Ami drága. A drága étel azért drága mert valóban bio, és így drágább az előállítási költsége.
2014. máj. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Átrakták más kategóriába,de nem véletlenul kérdeztem a kisgyerekek katagóriában!!

Szóval erre voltam kiváncsi mert mindig vannak olyan válaszok hogy aki nem tud minőségi ételt adni a gyereknek az nélkülözik. Erre értettem.

2014. máj. 2. 12:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!