Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék Debrecen terület...

Hogyan tudnék Debrecen területén rendszeres meleg ételosztást csinálni? Van rá igény?

Figyelt kérdés
Szeretnék csinálni egy ilyet. A food for Life-fal felvettem a kapcsolatot. Ők támogatnak, de a fő támogatást Debrecenben kell megszervezni, hiszen ez az itt élők felelőssége. Én az összegyült támogatók alapján eleinte 3havonta majd több támogatás esetén akár heti, de el tudom képzelni a napi meleg ételosztást is. Van is egy hely, ahol a főzést meg tudom csinálni akár 300adagot. Viszont itt nincs átszedőkonyha ami viszont kéne s olyan autó se amivel hivatalosan lehetne szállítani, de biztosan találok egy olyan éttermet ahol szívesen segítenek.
2009. dec. 13. 10:44
 1/6 anonim ***** válasza:

szia!

szerintem lenne rá igény.


azt mondjuk nem tudom, hogy engedély kell-e hozzá, ugyanis ha valaki megbetegszik esetleg akkor valakinek biztos vállalnia kell a felelősséget...


írhatnál még róla, hogy működik ez.

gondolom kellenek emberek, akik a támogatókat felkeresik, de ezenkívül, mit kell még csinálni?

2009. dec. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Most legelőször támogatókat kell találni, olyat akik tudnak anyagilag és olyat akik alapanyagokat tudnak adományozni. Azután a rászorulókkal kéne kapcsolatot teremteni. Szerintem embertől emberig, üzletről üzletre fogok járni. Felkeresek pár pékséget, Tescot, Corát hátha tudnak segíteni valamiben. Azután megyek segélyszervezetről segélyszervezetre s keresem a rászorulókat, utcán szórólapozok talán még a médiát is felkeresem.
2009. dec. 13. 19:54
 3/6 A kérdező kommentje:

Megvan!!! Megvolt az első!! Kiosztottunk 100adagot dec 24.én!! Rendszeresen lesz mostmár havonta 1szer a Govinda étterem területén. Nem kell sem autó sem kiszállítás. A helyszínen 100adag étel minden hónapban meleg leves, vagy főzelék, kenyér és tea.

Juhu!!!

Na a következő cél a kéthetentei osztás!!!


Valaki akar résztvenni?

2009. dec. 29. 21:48
 4/6 anonim ***** válasza:

Gratulálok, nagyon szép kezdeményezés, sajnos elég távol lakom, de lélekben veletek vagyok!


További sok sikert!

2009. dec. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Azóta minden hónapban folyik az ingyenes ételosztás. Még mindig ugyanott hasonló körülményekkel, de most karácsonykor 250 adag menüt készítettünk az igényebvevőknek. Főként nagycsaládosok látogatnak bennünket, de nehéz helyzetbe került személyek is látogatnak bennünket.

Nagyon türelmes, toleráns mindenki. Ezidáig semmi probléma nem volt.

2012. jan. 9. 14:45
 6/6 anonim ***** válasza:
Gratulálok Nektek!
2013. máj. 21. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!