Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Miert jo a tupperware?

Miert jo a tupperware?

Figyelt kérdés

Ahogy hallom, mindenki azt mondja milyen jok a tupperware termekek.

En viszont nem ertem, hogy miert pazarolnak igy az emberek, hiszen ugyanolyan edenyeket, szedokanalakat, stb. arulnak, mint mashol, csak eppen 5-10szeres aron.

Ezeket barmelyik boltban megvehetnek sokkal olcsobban, de megsem teszik, inkabb ragaszkodnak a draga tupperware-hez, pedig semmivel sem jobbak a termekeik.

Miert gondolkodnak igy? Ennek semmi ertelme.


2014. jan. 19. 11:27
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Mert sokkal drágábbak, és akinek van pénze az inkább ezt veszi.
2014. jan. 19. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mert a drágasággal általában minőség is jár. Egy bizonyos fokig. A kanalakkal és hasonlókkal nem értek egyet, de az edényeknél, mixereknél, tészta/rizsfőzőknél viszont tényleg sokkal jobb a minőség egy drágább terméknél, egyszerűen jobb kialakítású.
2014. jan. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Senkimégisvalaki válasza:
Szia! A légmentesen lezárható edényeik sokkal jobbak az olcsóbb társaiknál. Nálam édesanyám mindenen spórol, de a tupperware edényeken nem. Merőkanál meg minden ilyesmi hülyeség, de a tárolók tényleg jók!
2014. jan. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A legtöbb Tupperware terméket már csak a kinézete miatt se venném, engem nagyon zavaró színük van, a zöldségaprító hamar eltört (én és a háztartási gépek, eh), de van egy ezüstszínű, fekete fedeles tároló, ami évek óta remek társ, ha folyós vagy egyéb ételt akarok vinni, 100%-os biztonsággal. Esélytelen, hogy kifolyjon. Van 1-2 olcsóbb és egész jól záró edényem, de levest egyikbe se tennék, csak a tupperware-be :D Ajándékba kaptam egyébként :)
2014. jan. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 doboszoli ***** válasza:

Bár fogékony vagyok a konyhában az új dolgokra, (értsd: nem ragaszkodom öreganyám öntöttvas serpenyőjéhez, mert csak "abban jó"), ezekről a termékekről rövid véleményem van, mint általában a direktmarketinges dolgokról:

Túlárazott, gyakorlatban alig használható vacak.

2014. jan. 20. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Senkimégisvalaki válasza:
Ja, és még valami! Minden tupperware termékre életreszóló garancia van!!! Hiába veszed meg drágán, utána ha mondjuk eltűnik az egyik fedele, vagy bármi történik vele, adnak másikat, kicserélik, egyszóval nagyon szuper!
2014. jan. 20. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem van olyan T. tálam (kelesztőtál), amit 18 éve használok, és tökéletesen légmentesen zár. Azt hiszem, megérte az árát.

Kanalakat, és társait nem vennék.

2014. jan. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
semmire sem jó. én csak csalódtam bennük.horror árakon vannak. aztán ha elreped valami és kicserélhető, akkor hónapokat kell várni, mire kicserélik. én már több mint 3 hónapja várok a 2 literes repedt kancsóm kicserélésére. azóta vettem 600 ft-ért a 100-as boltban kancsót 6 pohárral.
2014. nov. 3. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!