Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ez természetes? Megettem...

Ez természetes? Megettem egymás után 7db kiwit, és elkezdett úgy fájni a nyelvem, hogy azt leírni nemtudom, mintha szétmarta volna valami sav. Aztán elkezdett vérezni is elég sokáig.

Figyelt kérdés
Ez természetes, hogyha ennyi kiwit megeszik valaki akkor ömlik a vér a nyelvéből és fáj?
2009. nov. 24. 18:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

igen

nekem is ilyen

2009. nov. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
mivel nagyon magas savtartalmú gyümi, a C-vitamin miatt, igen, ez "normáli", már ha alapnak azt vesszük,h 7! kiwit ettél meg egyszerre:)
2009. nov. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én úgy szoktam érezni utána mintha leégettem volna a nyelvem.
2009. nov. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen normális. Mivel baromira magas a C vitamin tartalma a kiwinek így elképzelhető h az marta a nyelved. Nekem 4 kiwi után szokta ezt csinálni :D
2009. nov. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, egy nap ajánlatos csak 2-t enni, pont ezért.
2009. nov. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én is ettem már meg ennyi kiwit, nem lesz semmi bajod.
2009. nov. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
nemsokára hasmenésed is lesz, de az is normális, ne ijedj meg:)
2009. nov. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Aha,nekem is marja a számat a kivi.De a hasam nem szokott menni tőle.
2009. nov. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
hát köszi a válaszokat! csak régebben nem fordult elő ilyen, bár lehet akkor nem ettem meg ültő helyembe ennyit. De most leugrottam a szöldségeshez, és egyszerűen hihetetlenül megkívántam mikor megláttam:) Nagyon rég ettem kiwit, most meg túlzásba vittem. Csak azért meglepődtem, hogy vér íze volt a számnak, köptem egyet és mikor láttam, hogy tiszta vér a köpés enyhén szúlva megilyedtem.
2009. nov. 24. 21:25
 10/12 anonim ***** válasza:

ananászt veszel boltban, olyan fajtát ami egyben van még. abból ha eszel sokat ugyanez, vagy elég egy kevesed a közepéből enni, az is ugyanazt a hatást kelti.(azé' lukas a bóti dobozos)

Valószínűleg a savtartalma miatt, de nem tudom pontosan. Lényeg az, hogy normális. Azért ha a vér ömlik az már talán nem, de gondolom nálad nem ömlött azért..

2009. nov. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!