Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ha fáradtan iszok alkoholt...

Ha fáradtan iszok alkoholt akkor mi történhet?

Figyelt kérdés
tehát ha hulla fáradt vagyok és nagyon álmos és ebben az állapotban elkezdek vedelni berúgok mint a csap akkor fáradtabb leszek vagy felpörgök ?
2013. okt. 24. 23:07
 1/4 anonim válasza:
Fáradtabb leszel és és reggelre olyan dehidratált (kiszáradt) leszel, hogy majd szétmegy a fejed.
2013. okt. 24. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Viszont hamarabb meg fog ütni. Ha egyedül iszol, akkor pedig el fogsz álmosodni még jobban.
2013. okt. 24. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kétszer rúgtam be hulla fáradtan. Egyik alkalommal kb. 40 órája nem aludtam, a másik esetben 55 órát voltam fent egyhuzamban. Mindegyikben közös vonás, hogy sokkal kevesebb alkohol is elég volt ahhoz, hogy kiüssem magamat, mint általában, illetve hogy az eredmény teljes filmszakadás legyen. Az első esetben hazamentem, és bár soha nem szokásom (tusolni szoktam), egy hirtelen hülye ötlettől vezérelve bezártam a fürdőszobaajtót, befeküdtem a kádba, bedugtam a lefolyót, megeresztettem a vizet és elaludtam. Másnap reggel arra ébredtem, hogy az ágyamban fekszem meztelenül, ahogy kimentem az előszobába, a szőnyeg tocsogott a víztől, a fürdőszoba ajtótokja szilánkosan szétfeszítve. A szüleimmel való találkozást inkább nem ecsetelem...
2013. okt. 24. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
#3 mekkora őrült vagy :DDDDDDDDD
2013. okt. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!