Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Egyfolytában enni akarok. Mit...

Egyfolytában enni akarok. Mit csináljak? Van valami olyan, amit egész nap csipegethetek, de nem hízok tőle?

Figyelt kérdés
2009. nov. 12. 14:04
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Saláta-, zöldségfélék(de nem hízlaló öntettel!), párolva, gyümölcsök, teljes kiőrlésű pékáruk, joghurt, kefir, sovány hús....
2009. nov. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ennek a válasznak nem biztos, hogy örülni fogsz, DE próbáld ki! Orvosi kutatások szerint az agy nem tud különbséget tenni éhség és szomjúság között. Mikor azt érzed, hogy éhes vagy, igyál meg egy óriási pohár vizet és várj!
2009. nov. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
63%
Körte, mandula, 85%-os étcsoki, semmi más nasi. Ezeket felváltva eszed még fogyni is fogsz. Próbáld ki, nekem bevállt.
2009. nov. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
62%
Egyél puffasztott rizst, az bizti nem hízlal:)
2009. nov. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Sülttök,uborka,alma:)
2009. nov. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Én is puffasztot rizsre és puffasztott búzára gondolta... holnap kipróbálom.
2009. nov. 12. 15:12
 7/10 anonim ***** válasza:
A puffasztott dolgok nem jók, mert szénhidrát, és a szénhidráttól lesz éhesebb az ember. Inkább fehérje: tojás, sonkaszeletek, dió, mandula, mogyoró ami megszünteti az éhséget és nem hízlal.
2009. nov. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
igyál sok vizet és az telítettség érzetet ad és nem leszel éhes
2009. dec. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
jeges zöldtea, meg ami hideg elveszi az étvágyad, nekem bevált+ leves :) nyammi
2011. ápr. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én azt javaslom, hogy bármivel próbálkozol is, írd fel, mennyit ettél belőle - ha elég sokat eszel belőle, a vízen kívül bármi hizlal. Írd össze, mennyit ettél, és számold ki, ez hány kalória. Ha nem mozogsz sokat, kb. 2000 kcal-ra van naponta szükséged. Mivel ebbe a 2000-be a főétkezések is beleszámítanak, ezrért ha az elcsipegetett kaja enerigaértéke 300 kcal fölött van és emelett reggeli-ebéd-vacsora is van, az valószínűleg sok lesz.
2012. aug. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!