Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Miért vagyok egyfolytában éhes?

Miért vagyok egyfolytában éhes?

Figyelt kérdés
1 órája laktam jól, és tessék.. Szinte már minden napom így telik. Nem vagyok kövér, de pár kilótól szívesen megszabadulnék, de így képtelenség, ha állandóan éhségérzetem van.. :(
2010. szept. 23. 22:02
1 2
 1/13 Plaga ***** válasza:
24%
Megállásnélküliusz Zabalikuszban szenvedsz, ez van nincs mit tenni sajnos.
2010. szept. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
51%

háh első vicces :D:D

amúgy nekem is ez van ,nekem kb egy hete nagyjából és én sem vagyok kövér de már látom a hasamon ,h növekszik a zsírpárna :(

2010. szept. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

nekem is voltak ilyen időszakaim és borzasztó idegesítő....nálam lelki eredetű volt, bánat evő voltam, ha épp nem mentek jól a dolgok, az evésbe menekültem, mert az örömöt okozott.

Van egy másik variáció is, ami meglehetősen gusztustalan, nem ijesztgetni akarlak, de a bélféreg egyik tünete is lehet ez...

Amúgy próbálj meg laktató, de egészséges ételeket enni, és vigyél rendszert az étkezéseidbe. Pl napi 5, és ahhoz tartsd is magad, és nyilván ne óriási kalóriadús adagokat egyél. Nekem ez bejött.

remélem nem a második:)

2010. szept. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
67%
Unatkozol, csinálj valamit ne ülj a gép elött.
2010. szept. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
81%

Nem emlékszem milyen, de hallottam, hogy valamilyen vitaminhiány is okozhatja ezt.

Illetve előfordulhat bélféreg, ami elszívja a tápanyagot és azért vagy éhes.

Vagy az agyalapi mirigynél lehet még ilyen probléma azt hiszem, hogy tönkremegy benne a szabályzó.


Szerintem menj el a háziorvosodhoz.

2010. szept. 23. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Plaga ***** válasza:
100%
Skacok, bélféreg tuti nem, mert akkor lesoványodik. Mint írta, szívesen megszabadulna pár kilótól.
2010. szept. 23. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
14%
Egyél sót, majd szomjas leszel :)
2010. szept. 23. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

lehet, hogy olyan ételt ettél, ami gyorsan felnyomta a vércukrodat, aztán le is esett. ilyenek a tésztás ételek, az édességek: hirtelen eltelítődsz velük, aztán fél óra múlva éhes vagy.


ha állandóan ezt érzed, azért menj el egy vérvizsgálatra. pl. cukorbetegség is okozhatja - de még annyi minden más.

2010. szept. 24. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
59%
Én is valami cukorbetegségre tippelek. Lehet, hogy a vércukorszinted jó, de az inzulinszinted nem. Egy cukorterhelés vizsgálat kimutatja. Nálam is ez van. Egész nap éhes vagyok (1 éve még 3-szoros volt az inzulinom). Próbálj napi 5 alkalommal enni, mindig keveset. Kerüld a szénhidrátot. Max. napi 180 g legyen. Talán segít.
2010. szept. 24. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyszerűen csak rosszul kajálsz. Minél több finomított szénhidrátot és cukrot viszel be, annál hamarabb megéhezel és eszel újra. Hirtelen megemekedik a vércukorszintet, aztán hirtelen lezuhan és éhes leszel. A cukor meg cukorfüggőséget okoz.

Egyél jobb minőségű szénhidrátot, több zöldséget és húst, nem lesz semmi bajod, még fogyni is fogsz. Teljes kiörl. kenyér reggelire, sok zöldséggel. Ebédre barna rizs, bulgur, hüvelyesek, bab, borsó, és fehérje mindenképpen.

2010. szept. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!