Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Pizza king? Vélemény?

Pizza king? Vélemény?

Figyelt kérdés
Most rendeltem tőlük először,de azt hiszem utoljára is....
2013. okt. 19. 13:56
1 2 3 4
 31/37 anonim válasza:
100%
Soha többé! Mindig neten rendelek, kártyával fizetek. Már másodjára játszák el velem hogy a buzeráns kólát nem adják oda, holott kifiezettem. Ráadásul a számlán is ki van húzva jelölőfilccel, hogy a 2 neuronos futár ne felejtse már benne a kocsijában! Mivel nem pizzát rendeltem és szatyorban adták egyik alkalommal elfelejtettem ellenőrizni, másik alkalommal meg a futár meg se várta, hogy elvánszorogjak a rendelésemért a portásunknál hagyta -.-""" Többször is telefonáltam, írtam levelet, stb. Szartak rá! Nem hogy kárpótlást nem ajánlottak fel, arra sem méltattak, hogy legalább egy ELNÉZÉST kinyögjenek! Suttyó banda! Remélem csődbe mennek!!!
2017. júl. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 Joell válasza:
árábol es tomeg tucat jellegéböl nyilván nem lehet kiemelkedo minöseget varni..de en nem is szolnam le,,,csalodtam pozitivan es negativan is
2018. okt. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 Dasafilled válasza:
100%
Ma rendeltünk egy nagy és egy kicsi pizzát. Csak a kicsit hozták ki, előre fizettük. Ilyennek nem szabadna előfordulni. Alap, hogy a futár lelellenőrzi a rendelést. Az ilyen cég jobb, ha bezár. A betanult udvarias "elnézést kérünk"-ből már kicsit elegünk van. Az ajándék üdítőket is szokás szerint rendszeresen megtartják a futárok. (Kiömlött a kocsiba stb.) Abszolút tisztességtelen - szerintem rendeljetek máshol.
2019. szept. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 Szeppl válasza:
100%
Pizza King Csepel: 20 rendelésből 20 késve, 15 hidegen érkezik. Ajándék Pepsit lenyúlják.
2021. márc. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
100%

Időben megérkezett, meleg is volt, DE - mert persze, hogy van egy de -, olyan sós volt, hogy az utolsó 2 szelet ment a kukába. 40 valamennyi centis pizzáról van szó. A többit azért ettem meg, mert éhes voltam, és a végre is szomjas, úgy, hogy minden szelethez legalább 1 nagy pohár vizet meg kellett innom, minden falathoz 1-2 korty. Pedig nehéz olyan embert találni, aki nálam jobban szereti a sós és fűszeres ételeket, de ez brutális volt! Az extra feltét olyan extra volt, hogy kvázi odaköptek rá néhány tenger gyümölcseit (3 nyesedék hal-lapocska szerűség, 3 db kis kagylócska, és egy majdnem egy centis... passzolom micsoda, ennyiből nem tudtam kivenni - ezt egy 40+ centis pizzán.


Nem érte meg a pénzt, és többet nem rendelek a Pizza Kingtől.


Milyen fa**a, hogy 2013 óta a vélemények nem változtak, de azért még mindig kellemesen elvannak. xd

2021. szept. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
100%
3 órán át nem hozták ki a kaját, majd suttyó módon a foodpanda-ra mutogattak. Soha, senki ne rendeljen tőlük, alja egy bagázs!
2023. jan. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 Joell válasza:
100%
a helyben fogyasztott pizzaszeletekkel nincs annyira kellemetlen elmenyem..ar ertek aranyban eheto...De a hazhozszallitott az valami szornyu...kicsi,keves,iztelen,draga.
2023. febr. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!