Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Pizza king? Vélemény?

Pizza king? Vélemény?

Figyelt kérdés
Most rendeltem tőlük először,de azt hiszem utoljára is....
2013. okt. 19. 13:56
1 2 3 4
 11/37 mave80 válasza:
100%

Nagyon felejtős! Soha többet. Párszor már rendeltem tőlük mert mindig azt hittem majd most jobb lesz. 2 levest rendeltünk és egy pizzát.

- Természetesen késtek. Náluk tágabb a 39 perc mint normál embereknél. Ez nem is lenne baj csak akkor ne hirdessék. 1 óra után nem vártam rá, lementem a kocsihoz a telefonomért. Visszafelé pont összefutottam a futárral bejárat előtt. Mondtam nekem lesz csak a lakásban van pénz, jöjjön fel velem. Mondta, hogy tökélete, épp időnem hozta (azt hitte akkor értem haza). Mondtam, hogy ezt én így nem állítanám mivel több mint 1 órája rendeltük. A válasz: Az nem lehet. Megnézte az óráját, majd a blokkot, majd megint az óráját. A továbbiakban kínos csendben lifteztünk felfelé.

- már elment a futár amikor a kicsomagolásnál észrevettük, hogy csak 1 levest kaptunk (hagymaleves). Felhívtam őket, a csajszi mondta, hogy megnézik és visszahívnak. 25-30 perc után hívott, hogy a következő futárral küldik majd.

- Amit megkaptunk levest az iszonyat sós volt. Felvizezve lehetett csak megenni. A hozzá adott pirított kenyér meg avas volt. Elég volt beleszagolni és el is ment az ember étvágya. Persze ezt lehetetlennek tartotta a csajszi (a másik leves miatt hívott, akkor mondtam neki). Lelkére kötöttem, hogy én visszaküldöm ha nekem nem hisz de könyörögtem, hogy semmi képpen ne küldjön helyette másikat.

- A másik leves finom volt csak kevés. Fele a sajtlevesnek.

- A pizza meg mint mindig. Baromi vastag, vastag széllel, kevés feltéttel. És nekem nagyon száraz.


Én sem fogom az ingyen desszertet igénybe venni az tuti. Tőlük többet soha...

2014. nov. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
100%

Étteremfüggő


VII. Kerületben isteni pizzát sütnek, xv. Kerületben borzalmasat

XI ben sósan, xv.ben ízetlen

2015. márc. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim válasza:
100%
Telefonon akartam rendelni, mert az oldaluk egy rakás shit. A csaj mondta hogy pillanat mondom rendben, hallottam hogy beszélte hogy ez sincs nekik, az sincs nekik, majd kuss végig, papírmunkázott sztem valami olyasmit hallottam, 7 perc után megkérdezte ittvagyok-e még, de 10 perc után megúntam a várakozást és leraktam. Ez csak egy eset volt a sok közül, mindig van valami gáz ha tőlük akarok rendelni, ráadásul a diszpécserek is, és néhány futár is paraszt, úgyhogy ez volt az UTOLSÓ hogy tőlük bármit is rendeltem volna. A pizzájuk is szar csak annyi hogy olcsó. Igénytelen egy pizzázó senkinek sem ajánlom!
2015. jún. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim válasza:
100%

Hát páromnak rendeltem eddig tőlük talán háromszor, de ez a mostani biztos, hogy az utolsó.

Első hívásnál kinyomták a telefont, másodiknál felvette és lerakta azonnal.

Harmadiknál kifogtam egy unott és felgma díszpécsert. Minden adatot fejből megadtam(amit nem értem miért kellett úgy kierőszakolni, hogy egyáltalán felvegyen...)Mostmár majdnem két órája várjuk a nyomorult pizzát(hozzátenném 20 percre van az étterem csak 12 óra munka után nincs kedv és erő lemenni). Eddig semmi hír...

2015. jún. 19. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim válasza:
100%
A pizza szele kifli vastagsagu :-D
2015. jún. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim válasza:
100%
A pizzafutar azt mondta "Fogja mar meg a visszajarot!!!"
2015. jún. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos így utólag kerestem rá a véleményekre, miután megjártam velük.


Romlott főzelék, előző napi sült krumpli.


Most nagyon hirdetik magukat, de szerintem 1x-2x lehet csak becsapni a megrendelőket, aztán leszoknak róluk.

2015. júl. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim válasza:
100%
Mi háromszor rendeltünk tőlük. Először nem vettük észre, hogy nem azt kaptuk, amit rendeltünk, csak miután elment a futár. Másodszor ugyan az jött, amit rendeltünk, de nem volt rendesen megsülve a pizza. Harmadszorra egy kicsit és két közepes pizzát rendeltünk, de már a dobozokon látszott, hogy ez nem a mi rendelésünk (két kicsit hoztak és egy közepeset). A futárok nagyon bunkók, soha többet pizza king. X. kerület volt egyébként.
2015. aug. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim válasza:
100%
Nem azt küldik amit rendel az ember,a pizza szánalmasan kicsi,a feltét lespórolva és szétszáradt sonkával,sajttal.... Szállítási idő kb 1.5 óra,talán 2 is volt ...
2015. szept. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
68%

IV. kerben korrektek, jól megcsinálják a pizzát, finom is

meg általában 25-40 perc alatt ki is hozzák

volt néha hogy valamit kihagynak, olyankor kárpótlás -mini bakhlava mondjuk ami kb semmi, de volt hogy kaptam egy ingyen pizzát, vagy 1000ft-s jóváírást is


a beülős VIII. kerületi rész meg kifejezetten tetszik


annyi csak amit meg kell jegyezni pizza kingnél, hogy CSAK pizzát

a többi kajájuk nem véletlen ilyen gyanúsan olcsó a legtöbb kiszállítóshoz képest (legtöbb dolgot máshol 1,5-2szeres áron lehet házhozszállítatni netcincéren is), mert az adagok egy 7 éves kisgyerekre lehetnek belőve

2016. jan. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!