Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ajándékba szeretnék venni egy...

Ajándékba szeretnék venni egy különlegesebb tea válogatást, kollekciót, milyen helyeket ajánlotok?

Figyelt kérdés
Szóval milyen helyeket ajánlotok, ahol ilyen tea válogatásokat találhatok?
2009. okt. 15. 12:43
 1/8 anonim ***** válasza:

Én a Gárdonyi teaházban szoktam válogatni.

[link]

Itt tudsz rendelni is.

2009. okt. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, melyik városban élsz, de Bp-en rengeteg teaház/teázó van, ahol különleges teákat lehet kapni. Itt a ház logójával díszített zacsikba lehet kedved szerinti teákat csomagoltatni. Többnyire szép dobozokat is lehet kapni, direkt teásakat. Én azt javaslom, válogass te saját kezűleg pár tea fajtát, és vegyél hozzá egy dobozt. A legjobb, ha úgy adod át, hogy mellé meghívod egy csésze teára :D
2009. okt. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

[link]

Találtam neked egy ilyet.

2009. okt. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

www.demmers.hu


itt vannak kifejezett válogatás ajándékcsomagok, pl karácsonyi csomag, orosz percek, stb

2009. okt. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen nagyon jó ötleteket adtatok!

Budapest közelében élek úgy hogy el tudok menni és szétnézni ott is. Meg tudnád mondani, hogy hova érdemes mennem, vagy hol vannak ilyen teaházak? Ha interneten rákeresek találok ugye?

2009. okt. 15. 13:03
 6/8 anonim ***** válasza:

[link]


mi mindig ideszoktunk járni, és nagyon sokféle tea van itt, és jók is.

2009. okt. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi!!
2009. okt. 16. 17:09
 8/8 anonim ***** válasza:
Az én kedvencem a Podmaniczky utcában lévő Demmer's teaház! Muszáj jól éreznem magam, amikor belépek abba a finom illatba és kihozzák az én kis kedvencemet a Bourbon vaníliát tejszínnel...
2009. okt. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!